Naga MarketsOstatnia szansa na zapisy na dzisiejsze szkolenie z Ichimoku!
źródło: fotolia.com

Oferta seminariów internetowych (tzw. webinariów) organizowanych przez redaktorów Comparic oraz współpracujące z nami firmy, rośnie z tygodnia na tydzień i praktycznie nie ma dnia roboczego, żebyście nie mieli Państwo okazji do zażycia solidnej dawki edukacji na temat inwestowania na rynkach kapitałowych. W bieżącym tygodniu (04-08 maja) czekają nas następujące kursy i szkolenia:

WSZYSTKIE PREZENTOWANE PONIŻEJ KURSY SĄ DARMOWE!

Poniedziałek 04.05

19:00 Piramidowanie pozycji – redaktor Comparic, Łukasz Nowacki, podczas kursu zaprezentuje różne style piramidowania pozycji. Poznasz jaki wpływ może mieć piramidowanie na stan depozytu oraz pokażemy dobre i złe strony tego zjawiska

15:00 Analiza Fundamentalna – Pomimo, że większość inwestorów przy podejmowaniu decyzji inwestycyjnych kieruje się wskazaniami analizy technicznej, znajomość makroekonomicznych uwarunkowań panujących na rynkach tendencji może być niezwykle istotna. Szkolenie ma za zadanie przybliżyć inwestorowi gamę wskaźników makroekonomicznych oraz publikowanych danych, które mają istotne znaczenie dla rynków i na które najczęściej zwracają uwagę inwestorzy. Na webinarze, oprócz podstaw teoretycznych poznamy także najbardziej aktualną sytuację fundamentalną dla najważniejszych instrumentów rynku walutowego oraz towarowego.

Wtorek 05.05

15:30 Witaj Ameryko! – Cykl sesji Live Trading poświęcony amerykańskiemu rynkowi akcji. Podczas spotkania nasi Eksperci będą na żywo analizować sytuację na giełdach amerykańskich i na tej podstawie podejmować decyzje inwestycyjne. Weź udział w sesjach handlu na żywo i sprawdź, czym kierować się podczas oceny potencjału danej spółki. Poznaj unikalne metody inwestowania od praktyków. Pamiętaj, że to szkolenie to również możliwość dyskusji na temat bieżącej sytuacji na rynku kapitałowy. Nie czekaj i dołącz do nas.

16:00 Analiza międzyrynkowa – Wydarzenia ostatnich dekad wyraźnie pokazały, że rynki finansowe nie są od siebie odizolowane. Rynek akcji jest silnie powiązany z rynkiem obligacji. Ceny obligacji zależą zaś od trendów na rynkach towarowych. Z kolei rynek towarowy nie może być rozpatrywany bez uwzględnienia trendów na rynku walutowym, w szczególności cen dolara, który jest walutą bazową dla wielu surowców

Środa 06.05

18:00 Wstęp do Price Action – Jedna z najpopularniejszych metod interpretacji ruchów ceny przy wykorzystaniu świec japońskich. Charakterystyka świec, formacji świecowych czy istotnych punktów na wykresie danego instrumentu.

19:00 Live Trading odc. 1 – Live Trading to wyjątkowy projekt realizowany przez naszych ekspertów. Są to dwugodzinne szkolenia specjalne odbywające się kilka razy w tygodniu, na których Tomasz Wiśniewski i Łukasz Zembik prezentują swoją strategię handlu na koncie rzeczywistym. Składają zlecenia live i na bieżąco analizują rynek walutowy, akcyjny, surowcowy i indeksów giełdowych.

Czwartek 07.05

16:00 Zawód trader – Jak wykorzystać wiedzę w praktyce? Jak połączyć analizę techniczną i fundamentalną w celu stworzenia jednego zyskownego systemu? Co tak naprawdę jest najważniejsze w inwestowaniu na rynkach finansowych? Szkolenie przedstawi pracę zawodowego tradera. Spotkanie poprowadzi Bartosz Zawadzki, który poza pracą analityczną jest aktywnym traderem. Szkolenie ma na celu przybliżyć jego warsztat analityczny oraz najważniejsze problemy, z którymi musi zmierzyć się Inwestor w codziennej pracy na rynku.

18:00 Marcin Kiepas o rynku – Podczas szkolenia inwestorzy dowiedzą się co o obecnej sytuacji rynkowej sądzi nasz ekspert Marcin Kiepas. Swobodna dyskusja podczas której inwestorzy mają możliwość wymiany poglądów rynkowych z prowadzącym od wielu miesięcy cieszy się ogromnym zainteresowaniem. W trakcie spotkania Marcin Kiepas m.in. dokona analizy fundamentów, które obecnie wyznaczają trendy na rynku walutowym oraz przedstawi prognozy na najbliższe tygodnie

20:00 Poznaj sekrety milionerów – Co łączy złotego medalistę Mistrzostw Świata w Siatkówce, Mentora Forex i Prezesa zarządu Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych? Oni wszyscy odnieśli ogromny sukces. Choć każdy z nich dokonał tego w inny sposób, cel mieli taki sam – być najlepszym w tym co się robi!

Piątek 08.05

17:00 Piątek z Maklerem – Poznaj opinie naszego Eksperta o bieżącej sytuacji na rynku kapitałowym! Podczas spotkania nasz Makler podsumuje tydzień na giełdach światowych oraz na rodzimej GPW. Omówi najważniejszych wydarzeń dla najbliższego tygodnia (m.in. raporty spółek, kalendarium makro, itd.). Podzieli się swoimi spostrzeżeniami w kwestii tego, które instrumenty warto dodać “do obserwowanych” w nadchodzącym tygodniuConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here