Naga MarketsOstatnia szansa na zapisy na dzisiejsze szkolenie z Ichimoku!
źródło: fotolia.com

Oferta seminariów internetowych (tzw. webinariów) organizowanych przez redaktorów Comparic oraz naszych partnerów jest tak bogata, że co tydzień macie Państwo możliwość zażycia solidnej dawki edukacji na temat inwestowania na rynkach kapitałowych. W bieżącym tygodniu (22-26 czerwca) czekają Was następujące kursy i szkolenia:

WSZYSTKIE PREZENTOWANE PONIŻEJ KURSY SĄ DARMOWE!


Poniedziałek 22.06

15:00 Analiza fundamentalna – Pomimo, że większość inwestorów przy podejmowaniu decyzji inwestycyjnych kieruje się wskazaniami analizy technicznej, znajomość makroekonomicznych uwarunkowań panujących na rynkach tendencji może być niezwykle istotna. Szkolenie ma za zadanie przybliżyć inwestorowi gamę wskaźników makroekonomicznych oraz publikowanych danych, które mają istotne znaczenie dla rynków i na które najczęściej zwracają uwagę inwestorzy. Na webinarze, oprócz podstaw teoretycznych poznamy także najbardziej aktualną sytuację fundamentalną dla najważniejszych instrumentów rynku walutowego oraz towarowego.

20:00 Proporcje fibonacciego w tradingu – Proporcje Fibonacciego na gruncie giełdowym znalazły szerokie grono zwolenników i urosły niemal do rangi religii. Można w nie wierzyć albo nie, ale ciężko zaprzeczyć, że “coś w nich jest”. Uczestnicząc w spotkaniu poznasz metody mierzenia impulsów oraz korekt przy użyciu narzędzi Fibonacciego i tworzenia projekcji dla przyszłych ruchów cenowych. Osoby zarejestrowane na ten webinar otrzymają później dostęp do nagrania!

Wtorek 23.06

16:00 Analiza międzyrynkowa – Wydarzenia ostatnich dekad wyraźnie pokazały, że rynki finansowe nie są od siebie odizolowane. Rynek akcji jest silnie powiązany z rynkiem obligacji. Ceny obligacji zależą zaś od trendów na rynkach towarowych. Z kolei rynek towarowy nie może być rozpatrywany bez uwzględnienia trendów na rynku walutowym, w szczególności cen dolara, który jest walutą bazową dla wielu surowców

18:00 Wstęp do rynku FOREX – spotkanie z właścicielem funduszu inwestycyjnego, Maxem Idzikiem. W czasie webinaru Max skupi się na zagadnieniach związanych rozpoczęciem swojej przygody z rynkiem walutowym. Spotkanie przeznaczone jest zarówno dla początkujących jak i bardziej zaawansowanych traderów.

20:00 Korekty – zwiastuny, pomiary, kontynuacja trendu. Podczas kursu skupimy się na korektach i odniesieniu ich do impulsu. Omówimy kształty korekt, możliwe warianty zachowania ceny oraz praktyczne implikacje dla tradingu. Wskażemy także częste błędy i pułapki czekające na traderów pragnących handlować w korekcie. Osoby zarejestrowane na ten webinar otrzymają później dostęp do nagrania!

Środa 24.06

18:00 Price Action – Poznaj jedną z najbardziej popularnych metod czytania i interpretacji wykresów z Bartoszem Zawadzkim z Admiral Markets.

20:00 Sygnały płynące ze świec japońskich – jak korzystać z nich w opcjach binarnych. W trakcie szkolenie omówione zostaną podstawy dotyczące wykresów świecowych. Uczestnicy szkolenia dowiedzą się jak powstaje wykres świecowy, jak zbudowana jest pojedyncza świeca oraz jakie sygnały płyną z formacji jedno i dwu świecowych. Ponadto pokazane zostaną przykłady rozegrania sygnałów świecowych. Osoby zarejestrowane na ten webinar otrzymają później dostęp do nagrania!

Czwartek 25.06

16:00 Zawód trader – Jak wykorzystać wiedzę w praktyce? Jak połączyć analizę techniczną i fundamentalną w celu stworzenia jednego zyskownego systemu? Co tak naprawdę jest najważniejsze w inwestowaniu na rynkach finansowych? Szkolenie przedstawi pracę zawodowego tradera. Spotkanie poprowadzi Bartosz Zawadzki, który poza pracą analityczną jest aktywnym traderem. Szkolenie ma na celu przybliżyć jego warsztat analityczny oraz najważniejsze problemy, z którymi musi zmierzyć się Inwestor w codziennej pracy na rynku.

Piątek 26.06

17:00 Piątek z Maklerem – Poznaj opinie naszego Eksperta o bieżącej sytuacji na rynku kapitałowym! Podczas spotkania nasz Makler podsumuje tydzień na giełdach światowych oraz na rodzimej GPW. Omówi najważniejszych wydarzeń dla najbliższego tygodnia (m.in. raporty spółek, kalendarium makro, itd.). Podzieli się swoimi spostrzeżeniami w kwestii tego, które instrumenty warto dodać „do obserwowanych” w nadchodzącym tygodniuConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here