Naga MarketsOstatnia szansa na zapisy na dzisiejsze szkolenie z Ichimoku!
źródło: fotolia.com

Oferta seminariów internetowych (tzw. webinariów) organizowanych przez redaktorów Comparic oraz naszych partnerów jest tak bogata, że co tydzień macie Państwo możliwość zażycia solidnej dawki edukacji na temat inwestowania na rynkach kapitałowych. W bieżącym tygodniu (20-24 lipca) czekają Was następujące kursy i szkolenia:

WSZYSTKIE PREZENTOWANE PONIŻEJ KURSY SĄ DARMOWE!


Poniedziałek 20 lipca

18:00 Sztuka spekulacji – dowiedz się, dlaczego warto inwestować i na co zwrócić uwagę stawiając pierwsze kroki na rynkach finansowych. Poznaj najważniejsze pojęcia i zasady tradingu. Naucz się obsługi platformy MetaTrader 4 oraz dodatku MetaTrader 4 Supreme i zacznij wykorzystywać dostępne narzędzia w codziennym handlu. To Twój początek drogi do profesjonalnego inwestowania!

20:00 Piramidowanie pozycji – szkolenie poprowadzi Łukasz Nowacki z Comparic.pl. Podczas kursu zaprezentowane zostaną różne style piramidowania pozycji. Poznasz jaki wpływ może mieć piramidowanie na stan depozytu oraz pokażemy dobre i złe strony tego zjawiska. Poznasz czym różnią się piramidowanie od tzw. uśredniania strat.

Wtorek 21 lipca

16:00 Strategiczne podejście do rynku – specjaliści z HFT Brokers przedstawią metody inwestowania w oparciu o czynniki fundamentalne oraz omówią bieżącą sytuację na rynkach globalnych w tym także na rynku walutowym.

18:00 Profesjonalny trader – Sprawdź, co decyduje o sukcesie na rynkach finansowych oraz jak wykorzystać wiedzę w praktyce. Dowiedz się, co jest najważniejsze w tradingu. Naucz się zasad dotyczących zarządzania ryzykiem oraz psychologii rynku. Zobacz, jak wygląda praca profesjonalnego inwestora. Poznaj życie Tradera

20:00 Wykorzystanie formacji harmonicznych w tradingu – cz. 1 – Webinar poprowadzi Witold Stelmach z Comparic.pl. Formacje harmoniczne są dobrą podstawą, na której można budować systemy transakcyjne. Na przykładzie formacji Gartley 222 pokażemy jak krok po kroku zbudować system, który opiera się na zasadzie „gry z trendem”. Zaprezentujemy również inne systemy: DiNapolego oraz Danielewicza.

Środa 22 lipca

15:50 Robotero live trading – dane z rynku nieruchomości USA – Zapraszamy na live trading na platformie Robotero podczas następujących danych: dane z rynku nieruchomości USA. Webinarium Robotero live trading jest prowadzone wyłącznie w celach edukacyjnych, mających na celu poszerzenie wiedzy na temat publikacji danych makroekonomicznych oraz funkcjonowania platformy Robotero.

19:00 Trading – Twój drugi etat – Interesujesz się rynkami finansowymi? Zastanawiasz się jak zarabiać na rynkach bez konieczności rezygnowania ze stałej pracy? Zapraszamy zatem do udziału w szkoleniu Trading – Twój Drugi Etat. Na cotygodniowych spotkaniach dowiesz się jak analizować rynek i w jakich ramach czasowych operować, żeby poświęcać temu jak najmniej czasu. Trading naprawdę można pogodzić z pracą zawodową i udowodnimy Ci to na tych spotkaniach

20:00 Wstęp do Price Action – webinar poprowadzi Marcin Nowogórski z Comparic.pl. Jedna z najpopularniejszych metod interpretacji ruchów ceny przy wykorzystaniu świec japońskich. Charakterystyka świec, formacji świecowych czy istotnych punktów na wykresie danego instrumentu

Czwartek 23 lipca

10:20 Robotero live trading – sprzedaż detaliczna UK – Zapraszamy na live trading na platformie Robotero podczas następujących danych: sprzedaż detaliczna UK. Webinarium Robotero live trading jest prowadzone wyłącznie w celach edukacyjnych, mających na celu poszerzenie wiedzy na temat publikacji danych makroekonomicznych oraz funkcjonowania platformy Robotero.

18:00 Banki centralne kreują trendy – Banki Centralne są głównymi graczami na rynkach finansowych. Prowadzona przez przedstawicieli władz monetarnych polityka pieniężna ma ogromny wpływ na kształtowanie się trendów na rynkach. Podczas tego spotkania, Marcin Kiepas przedstawi w jasny sposób jak władze monetarne wpływają na bieżącą sytuację na rynkach finansowych oraz wyjaśni jak tę wiedzę można wykorzystać.

20:00 Jak wykorzystać charakterystykę 3 sesji inwestycyjnych do zwiększania skuteczności swojej strategii inwestycyjnej? – Zróżnicowana zmienność ceny podczas dnia jest bardzo ważnym i jednocześnie często bagatelizowanym elementem strategii inwestycyjnej. Znajomość charakterystyki poszczególnych sesji inwestycyjnych w kontekście zróżnicowania zakresu ruchów ceny, znacząco ułatwia inwestowanie i pozwala zaoszczędzić sporo czasu spędzonego przed wykresami.

Piątek 24 lipca

15:50 Robotero live trading – sprzedaż nowych domów w USA – Zapraszamy na live trading na platformie Robotero podczas następujących danych:  sprzedaż nowych domów w USA. Webinarium Robotero live trading jest prowadzone wyłącznie w celach edukacyjnych, mających na celu poszerzenie wiedzy na temat publikacji danych makroekonomicznych oraz funkcjonowania platformy Robotero.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here