Naga MarketsOstatnia szansa na zapisy na dzisiejsze szkolenie z Ichimoku!

Oferta seminariów internetowych (tzw. webinariów) organizowanych przez redaktorów Comparic oraz naszych partnerów jest tak bogata, że co tydzień macie Państwo możliwość zażycia solidnej dawki edukacji na temat inwestowania na rynkach kapitałowych. W bieżącym tygodniu (17-21 sierpnia) czekają Was następujące kursy i szkolenia:

WSZYSTKIE PREZENTOWANE PONIŻEJ KURSY SĄ DARMOWE!


Poniedziałek 17.08

18:00 Sztuka Spekulacji – Podstawy tradingu z Admiral Markets. Dowiedz się, dlaczego warto inwestować i na co zwrócić uwagę stawiając pierwsze kroki na rynkach finansowych. Poznaj najważniejsze pojęcia i zasady tradingu.

20:00 Psychologia tradingu – Podczas webinarium Łukasz Nowacki pokaże, jakie błędy są najczęściej popełniane przez graczy, dlaczego gracze stale popełniają te same błędy, jaka jest i geneza oraz zaprezentujemy podstawowe rozwiązania często powtarzających się błędów, wynikających z przyczyn psychologicznych.

Wtorek 18.08

18:00 Profesjonalny Trader – Sprawdź, co decyduje o sukcesie na rynkach finansowych oraz jak wykorzystać wiedzę w praktyce. Dowiedz się, co jest najważniejsze w tradingu. Naucz się zasad dotyczących zarządzania ryzykiem oraz psychologii rynku. Zobacz, jak wygląda praca profesjonalnego inwestora. Poznaj życie Tradera!

20:00 Fale Elliotta w tradingu – Fale Elliotta można wykorzystać zarówno jako podstawę systemu ale również jako filtr transakcyjny. Prezentacja ma na celu przedstawienie najbardziej wartościowych elementów teorii, które można wykorzystać w tradingU. Jednocześnie zwrócimy uwagę na istotne zagrożenia oraz błędne zastosowania.

Środa 19.08

19:00 Trading – Twój Drugi Etat – Na cotygodniowych spotkaniach dowiesz się jak analizować rynek i w jakich ramach czasowych operować, żeby poświęcać temu jak najmniej czasu. Trading naprawdę można pogodzić z pracą zawodową i udowodnimy Ci to na tych spotkaniach.

20:00 Wybicie z kanału nocnego (kanału zmienności) – Kanały o ograniczonej zmienności to obszary, które dość często występują na wykresach, najczęściej o podobnych godzinach. W trakcie spotkanie pokazany zostanie sposób w jaki można rozgrywać takie sytuacje oraz pokażemy oryginalną wersję tej starej metody transakcyjnej.

 

Czwartek 20.08

Chwilowo brak

Piątek 21.08

Chwilowo brakConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here