Naga MarketsPostaw pierwsze kroki na giełdzie
Postaw pierwsze kroki na giełdzie

Oferta seminariów internetowych (tzw. webinariów) organizowanych przez redaktorów Comparic oraz naszych partnerów jest tak bogata, że co tydzień macie Państwo możliwość zażycia solidnej dawki edukacji na temat inwestowania na rynkach kapitałowych. W bieżącym tygodniu (4-9 kwietnia) czekają Was następujące kursy i szkolenia:


Poniedziałek 4.04

20:00 Nie tylko waluty – specyfika rynku towarowego. W trakcie tego szkolenia online poznasz historię rynków towarowych, dowiesz się gdzie funkcjonują największe giełdy na świecie oraz jakie produkty rolne, przemysłowe, hodowlane i surowcowe generują największy obrót.

Te artykuły również Cię zainteresują
button_biore_udzial

UWAGA! Webinar ten kończy obecny cykl webinarów z XM, a już od przyszłego tygodnia startujemy z nowym cyklem otwieranym przez “Wprowadzenie do rynku Forex”. Cykle z XM to doskonała okazja by w 3 miesiące zdobyć podstawy niezbędne do świadomego funkcjonowania na rynkach kapitałowych, szczególnie na rynku FX. Zapraszamy!

Wtorek 5.04

16:00 Strategiczne podejście do rynku. Prowadzący: Mateusz Adamkiewicz, HFT Brokers

Środa 6.04

18:00 Czynniki wpływające na kursy walut. Prowadzący: Robert Pietrzak, HFT Brokers

Czwartek 7.04

Trading Jam Session #45 – przez cały dzień w Trading Roomie przy ul. Domaniewskiej w Warszawie trwać będzie, jak co tydzień, spotkanie traderów z grupy TJS. Więcej informacji na stronie eventu oraz w grupie Trading Jam Session na Facebook’u.

18:00 Sekrety Profesjonalnego Tradera – Sprawdź, co decyduje o sukcesie na rynkach finansowych oraz jak wykorzystać wiedzę w praktyce. Dowiedz się, co jest najważniejsze w tradingu. Naucz się zasad dotyczących zarządzania ryzykiem oraz psychologii rynku. Zobacz, jak wygląda praca profesjonalnego inwestora. Poznaj życie Tradera!

invest

20:00 Jak wykorzystać zmienność na surowcach? Prowadzący: Dorota Sierakowska, HFT Brokers

Piątek 8.04

W piątek jakoś tak spokojnie…Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here