Naga MarketsOstatnia szansa na zapisy na dzisiejsze szkolenie z Ichimoku!
źródło: fotolia.com

Oferta seminariów internetowych (tzw. webinariów) organizowanych przez redaktorów Comparic oraz naszych partnerów jest tak bogata, że co tydzień macie Państwo możliwość zażycia solidnej dawki edukacji na temat inwestowania na rynkach kapitałowych. W bieżącym tygodniu (28 marca – 1 kwietnia) czekają Was następujące kursy i szkolenia:

WSZYSTKIE PREZENTOWANE PONIŻEJ KURSY SĄ DARMOWE! PEŁNY KALENDARZ SZKOLEŃ COMPARIC DOSTĘPNY TUTAJ.


Przez cały tydzień można oglądać również nagrania z webinarów prowadzonych w ramach konkursu Przewaga na starcie. Zobacz 3 darmowe materiały wideo.

Poniedziałek 28.03

18:00 Sztuka spekulacji – Czy wiesz dlaczego warto inwestować i na co zwrócić uwagę stawiając pierwsze kroki na rynkach finansowych? Poznaj najważniejsze pojęcia i zasady tradingu. Dowiedz się jak stworzyć swój własny trading plan. Strategia inwestycyjna, styl inwestowania i system transakcyjny przestaną być dla Ciebie zagadką. To Twój początek drogi do profesjonalnego handlu!

20:00 Wydarzenia fundamentalne w tradingu cz. 1 – dane makroekonomiczne – Dane makroekonomiczne wprowadzają wiele zamieszania w umysłach traderów. Częste są sytuacje, że odczyt był dobry, a spadło – albo odwrotnie. Wielu traderów nie rozumiejąc podstawowych zagadnień odrzuca w ogóle czytanie danych makro skupiając się wyłącznie na wykresach. Szkolenie prowadzi Comparic.pl. Każda zapisana osoba otrzyma dostęp do nagrania – jeżeli nie możesz być obecny i tak możesz się zapisać!

Wtorek 29.03

16:00 Strategiczne podejcie do rynku – Posiedzenia głównych banków centralnych, ważne wydarzenia makroekonomiczne, bieżące trendy rynkowe i analiza techniczna głównych par walutowych, indeksów i surowców. Dowiedz się jak połączyć analizę techniczną i fundamentalną, aby zwiększyć skuteczność swoich inwestycji.

18:00 Mistrz Analizy Technicznej – Poznaj najpopularniejszą metodę analizy wykorzystywaną przez inwestorów. Zobacz, jak na podstawie wykresów przewidywać przyszłe tendencje na rynkach. Sprawdź, w jaki sposób wyznaczać trendy i rozpoznawać formacje cenowe. Dowiedz się, jak wykresy wpływają wzajemnie na siebie. Zdobądź wiedzę bezcenną dla każdego Tradera!

20:00 Wydarzenia fundamentalne w tradingu cz. 1 – banki centralne  Druga część spotkania na temat wydarzeń fundamentalnych. Banki centralne rządzą rynkiem walutowym zawiadując polityką monetarną. Znajomość metod ich działania oraz zdolność przewidywania ich posunięć jest kluczowa dla inwestora na rynku walutowym. Szkolenie prowadzi Comparic.pl. Każda zapisana osoba otrzyma dostęp do nagrania – jeżeli nie możesz być obecny i tak możesz się zapisać!

Środa 30.03

18:00 Czy większość inwestorów traci? Poznaj podstawowe błędy traderów i zarabiaj z mniejszością – Powszechna opinia głosi, że większość inwestorów traci, a niemal każdy zawodowy trader kiedyś zbankrutował.Podczas webinaru zrobimy przegląd błędów oraz na jakim etapie rozwoju tradera one się pojawiają. Instruktor Piotr Drabik udzieli cennych wskazówek jak wyeliminować podstawowe błędy. Szkolenie prowadzi Comparic.pl.

19:00 Trading – Twój drugi etat – Interesujesz się rynkami finansowymi? Zastanawiasz się jak pogodzić trading  ze stałą pracą? Zapraszamy zatem do udziału w szkoleniu Trading – Twój Drugi Etat. Na cotygodniowych spotkaniach dowiesz się jak analizować rynek i w jakich ramach czasowych operować, żeby poświęcać temu jak najmniej czasu. Trading naprawdę można pogodzić z pracą zawodową i udowodnimy Ci to na tych spotkaniach.

Czwartek 31.03

18:00 Fundamenty Rynku z Marcinem Kiepasem – Jak parkiety i waluty na całym świecie reagują na dane makroekonomiczne i jakie dane mogą zatrząść notowaniami? Jak i dlaczego oddziałują na siebie poszczególne rynki oraz instrumenty? Zyskaj wiedzę, która pozwoli Ci wykorzystać rynkowe zależności do prognozowania przyszłych ruchów. Poznaj możliwości, jakie niosą za sobą informacje z kraju i zagranicy i wykorzystaj je w praktyce! Szkolenie poprowadzi Główny Analityk Admiral Markets Marcin Kiepas.

20:00 Dywergencja – sygnał czy potwierdzenie? – Dywergencje są szeroko wykorzystywanym przez traderów zjawiskiem. Czym jest dywergencja?  Jakich wskaźników użyć? I dlaczego nie potrzebny tak na prawdę jest żaden. Na podstawie wielu przykładów pokażę kiedy można wykorzystać je w handlu, a kiedy mogą wprowadzać w błąd.

Piątek 01.04

07:30 Poranny przegląd scenariuszy – Poranny przegląd scenariuszy – krótkie, trwające do 30 min spotkanie prezentujące najważniejsze miejsca w danym dniu dla 10 głównych instrumentów: EURUSD, GBPUSD, USDJPY, EURJPY, AUDUSD, NZDUSD, USDCAD, DAX30, SP500 oraz złota.

10:40 Codzienny przegląd rynkowy – Zapraszamy na codzienny przegląd rynkowy, gdzie w pigułce zostanie przedstawiona sytuacja na wybranych rynkach. Na webinarium dowiesz się w skrócie, czym obecnie żyją rynki oraz jak wygląda sytuacja na wykresach wybranych instrumentów finansowych. Od rynku walutowego przez indeksy giełdowe, surowce czy obligacje.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here