Naga MarketsOstatnia szansa na zapisy na dzisiejsze szkolenie z Ichimoku!
źródło: fotolia.com

Oferta seminariów internetowych (tzw. webinariów) organizowanych przez redaktorów Comparic oraz naszych partnerów jest tak bogata, że co tydzień macie Państwo możliwość zażycia solidnej dawki edukacji na temat inwestowania na rynkach kapitałowych. W bieżącym tygodniu (8-12 czerwca) czekają Was następujące kursy i szkolenia:

WSZYSTKIE PREZENTOWANE PONIŻEJ KURSY SĄ DARMOWE!

Poniedziałek 15.06

15:00 Analiza fundamentalna – Pomimo, że większość inwestorów przy podejmowaniu decyzji inwestycyjnych kieruje się wskazaniami analizy technicznej, znajomość makroekonomicznych uwarunkowań panujących na rynkach tendencji może być niezwykle istotna. Szkolenie ma za zadanie przybliżyć inwestorowi gamę wskaźników makroekonomicznych oraz publikowanych danych, które mają istotne znaczenie dla rynków i na które najczęściej zwracają uwagę inwestorzy. Na webinarze, oprócz podstaw teoretycznych poznamy także najbardziej aktualną sytuację fundamentalną dla najważniejszych instrumentów rynku walutowego oraz towarowego.

19:00 Trading – Twój drugi etat – Interesujesz się rynkami finansowymi? Zastanawiasz się jak zarabiać na rynkach bez konieczności rezygnowania ze stałej pracy? Zapraszamy zatem do udziału w szkoleniu Trading – Twój Drugi Etat. Na cotygodniowych spotkaniach dowiesz się jak analizować rynek i w jakich ramach czasowych operować, żeby poświęcać temu jak najmniej czasu. Trading naprawdę można pogodzić z pracą zawodową i udowodnimy Ci to na tych spotkaniach.

20:00 Price Action – Czytanie wykresu świecowego nie jest trudnym zagadnieniem o ile znamy kilka podstawowych zasad pozwalających właściwie interpretować ruchy cenowe. Spotkanie poprowadzi Marcin Nowogórski z Comparic.pl. Serdecznie zapraszamy!

Wtorek 16.06

14:00 Platformy MT4, MT4 Supreme i MT5 – Szkolenie jest poświęcone szczegółowemu omówieniu kluczowego narzędzia pracy inwestora tj. platformy transakcyjnej MT4, MT4 Supreme i MT5. W trakcie szkolenia poznasz praktyczne zastosowanie platform MT, zobaczysz jak konfigurować platformy, aby były jak najbardziej przyjazne użytkownikowi. Poznasz wszystkie dostępne na platformach MT rodzaje zleceń.

Środa 17.06

15:30 Witaj Ameryko! – Cykl sesji Live Trading poświęcony amerykańskiemu rynkowi akcji. Podczas spotkania nasi Eksperci będą na żywo analizować sytuację na giełdach amerykańskich i na tej podstawie podejmować decyzje inwestycyjne. Weź udział w sesjach handlu na żywo i sprawdź, czym kierować się podczas oceny potencjału danej spółki. Poznaj unikalne metody inwestowania od praktyków. Pamiętaj, że to szkolenie to również możliwość dyskusji na temat bieżącej sytuacji na rynku kapitałowy. Nie czekaj i dołącz do nas.

20:00 Strefy wsparcia i oporu w służbie opcji binarnych – Podczas webinaru omówione zostaną klasyczne metody analizy technicznej jakimi są strefy wsparcia lub oporu. Pokażemy jak wyznaczać takie strefy, w jaki sposób one działają i jak przy ich pomocy dokonywać transakcji. Spotkanie poprowadzi Łukasz Nowacki z Comparic.pl

Czwartek 18.06

16:00 Analiza techniczna – Szkolenie ma na celu przekazanie wiedzy z zakresu analizy technicznej niezbędnej do samodzielnego inwestowania na rynkach oraz zapoznanie z narzędziami analitycznymi, pozwalającymi na osiąganie wymiernych rezultatów na rynku walutowym, surowcowym oraz akcji. Przekazana wiedza pozwoli na poznanie zarówno teoretycznych, jak i praktycznych aspektów analizy technicznej zaprezentowanych na realnych rynkowych przykładach.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here