Naga MarketsOstatnia szansa na zapisy na dzisiejsze szkolenie z Ichimoku!
źródło: fotolia.com

Oferta seminariów internetowych (tzw. webinariów) organizowanych przez redaktorów Comparic oraz naszych partnerów jest tak bogata, że co tydzień macie Państwo możliwość zażycia solidnej dawki edukacji na temat inwestowania na rynkach kapitałowych. W bieżącym tygodniu (7-11 marca) czekają Was następujące kursy i szkolenia:

WSZYSTKIE PREZENTOWANE PONIŻEJ KURSY SĄ DARMOWE! PEŁNY KALENDARZ SZKOLEŃ COMPARIC DOSTĘPNY TUTAJ.


Przez cały tydzień można oglądać również nagrania z webinarów prowadzonych w ramach konkursu Przewaga na starcie. Zobacz 3 darmowe materiały wideo.

Poniedziałek 07.03

20:00 Piramidowanie pozycji – Podczas webinaru zaprezentowane zostaną różne style piramidowania pozycji, poznasz jaki wpływ może mieć piramidowanie. Szkolenie prowadzi Łukasz Nowacki z Comparic.pl. Każda zapisana osoba otrzyma dostęp do nagrania – jeżeli nie możesz być obecny i tak możesz się zapisać!

Wtorek 08.03

07:30 Poranny przegląd scenariuszy – Poranny przegląd scenariuszy – krótkie, trwające do 30 min spotkanie prezentujące najważniejsze miejsca w danym dniu dla 10 głównych instrumentów: EURUSD, GBPUSD, USDJPY, EURJPY, AUDUSD, NZDUSD, USDCAD, DAX30, SP500 oraz złota.

16:00 Strategiczne podejście do rynku – Posiedzenia głównych banków centralnych, ważne wydarzenia makroekonomiczne, bieżące trendy rynkowe i analiza techniczna głównych par walutowych, indeksów i surowców. Dowiedz się jak skutecznie połączyć analizę techniczną i fundamentalną, aby zwiększyć skuteczność swoich inwestycji.

Środa 09.03

18:00 Wskaźniki analizy technicznej – pomagają zarobić czy pomagają zbankrutować? – Żeby zarabiać na giełdzie wystarczy podążać za trendem, jednak nie jest tak proste jak się wydaje. Podczas bezpłatnego szkolenia będziesz miał szansę poznać wskaźniki stosowane w Analizie Technicznej, przyjrzymy się ich konfiguracji i spróbujemy odpowiedzieć na pytanie postawione w temacie.

19:00 Trading – Twój drugi etat – Interesujesz się rynkami finansowymi? Zastanawiasz się jak pogodzić trading  ze stałą pracą? Zapraszamy zatem do udziału w szkoleniu Trading – Twój Drugi Etat. Na cotygodniowych spotkaniach dowiesz się jak analizować rynek i w jakich ramach czasowych operować, żeby poświęcać temu jak najmniej czasu. Trading naprawdę można pogodzić z pracą zawodową i udowodnimy Ci to na tych spotkaniach.

20:00 Formacje cenowe i sposoby ich rozgrywania – Podczas szkolenie uczestnicy będą mieli okazję zapoznać się z kilkoma zachodnimi formacjami analizy technicznej. Pokażemy w jaki sposób rozgrywa się formacje takie jak trójkąty, prostokąty, kliny czy formację głowy z ramionami, a także wskazane zostaną pułapki czekające na graczy oraz sposoby wyznaczania potencjalnego zasięgu wybicia z takich formacji. Szkolenie prowadzi Łukasz Nowacki z Comparic.pl

Czwartek 10.03

18:00 Sekrety Profesjonalnego Tradera – Sprawdź, co decyduje o sukcesie na rynkach finansowych oraz jak wykorzystać wiedzę w praktyce. Dowiedz się, co jest najważniejsze w tradingu. Naucz się zasad dotyczących zarządzania ryzykiem oraz psychologii rynku. Zobacz, jak wygląda praca profesjonalnego inwestora. Poznaj życie Tradera!

18:30 Młodość vs Doświadczenie – Szkolenie, które wprowadzi Cię do inwestowania na własną rekę i będzie poruszało zagadnienia rynkowych surowcowych, walutowych oraz giełdowych odbędzie się 10 marca 2016 roku (czwartek), o godzinie 18:30. Starcie dwóch analityków, którego nie możesz przegapić!

20:00 Dwa oblicza tradingu – Podczas comiesięcznych webinariów zostaną omówione i pokazane w praktyce różne techniki i strategie inwestycyjne. Pierwsza z nich oparta jest o statystyczny aspekt handlowania na rynkach finansowych, który wynika z obserwacji ceny podczas otwarcia sesji w Londynie. Dzięki odpowiednio skonstruowanemu automatowi, minimalizowany jest czynnik ludzki. Z drugiej strony zaprezentowane zostanie bardziej subiektywne podejście, gdzie wyszukiwane będą starannie wyselekcjonowane miejsca, gdzie występuje efekt synergii, pozwalający zwiększyć prawdopodobieństwo skutecznej realizacji pozycji.

Piątek 11.03

07:30 Poranny przegląd scenariuszy – Poranny przegląd scenariuszy – krótkie, trwające do 30 min spotkanie prezentujące najważniejsze miejsca w danym dniu dla 10 głównych instrumentów: EURUSD, GBPUSD, USDJPY, EURJPY, AUDUSD, NZDUSD, USDCAD, DAX30, SP500 oraz złota.

08:00-22:00 II. edycja FxCuffs – Jeżeli nie masz jeszcze biletu to już teraz odwiedź stronę https://expo.fxcuffs.pl i zakup wejściówkę na największe wydarzenie rynków walutowych w Europie Środkowo-Wschodniej.

14:20 Robetero Live Trading – Zapraszamy na live trading na platformie Robotero podczas następujących danych: stopa bezrobocia w Kanadzie. Webinarium Robotero live trading jest prowadzone wyłącznie w celach edukacyjnych, mających na celu poszerzenie wiedzy na temat publikacji danych makroekonomicznych oraz funkcjonowania platformy Robotero.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here