Naga MarketsOstatnia szansa na zapisy na dzisiejsze szkolenie z Ichimoku!
źródło: fotolia.com

Oferta seminariów internetowych (tzw. webinariów) organizowanych przez redaktorów Comparic oraz naszych partnerów jest tak bogata, że co tydzień macie Państwo możliwość zażycia solidnej dawki edukacji na temat inwestowania na rynkach kapitałowych. W bieżącym tygodniu (7-11 grudnia) czekają Was następujące kursy i szkolenia:

WSZYSTKIE PREZENTOWANE PONIŻEJ KURSY SĄ DARMOWE!


Poniedziałek 07.12

18:00 Poniedziałki z Maklerem – Prognozy na najbliższy tydzień dotyczące rynku akcyjnego. Hot or Not, czyli na które spółki warto zwrócić uwagę, a których lepiej unikać. Na spotkaniach omawiane będą największe rynki zagraniczne, ale również Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie. Poznaj opinie naszego Maklera Papierów Wartościowych.

18:00 Sztuka Spekulacji – Czy wiesz dlaczego warto inwestować i na co zwrócić uwagę stawiając pierwsze kroki na rynkach finansowych? Poznaj najważniejsze pojęcia i zasady tradingu. Dowiedz się jak stworzyć swój własny trading plan. Strategia inwestycyjna, styl inwestowania i system transakcyjny przestaną być dla Ciebie zagadką. To Twój początek drogi do profesjonalnego handlu!

20:00 Przegląd Price Action z Marcinem Wenusem – Trader i redaktor naczelny Comparic.pl w każdy pierwszy poniedziałek miesiąca prowadzi na żywo przegląd rynków metodą Price Action. Dołącz i sprawdź jakie sygnały PA Marcin znalazł na ten miesiąc oraz jakie transakcje rozważa. Uczestnicy będą mieli możliwość zadawania pytań w trakcie webinaru, a następnie otrzymają dostęp do nagrania.

Wtorek 08.12

16:00 Strategiczne podejście do rynku – Zapraszamy na cykliczne szkolenie: Strategiczne podejście do rynku. Na szkoleniu dowiesz się: jakie są obecnie panujące trendy na rynku, co przyniesie kolejny tydzień, co planują banki centralne, na jakie dane gospodarcze zwrócić uwagę. Logowanie przez Pokój Inwestora.

18:00 Mistrz Analizy Technicznej – Poznaj najpopularniejszą metodę analizy wykorzystywaną przez inwestorów. Zobacz, jak na podstawie wykresów przewidywać przyszłe tendencje na rynkach. Sprawdź, w jaki sposób wyznaczać trendy i rozpoznawać formacje cenowe. Dowiedz się, jak wykresy wpływają wzajemnie na siebie. Zdobądź wiedzę bezcenną dla każdegoTradera!

Środa 09.12

18:00 Trading – Twój Drugi Etat – Interesujesz się rynkami finansowymi? Zastanawiasz się jak zarabiać na rynkach bez konieczności rezygnowania ze stałej pracy? Zapraszamy zatem do udziału w szkoleniu Trading – Twój Drugi Etat. Na cotygodniowych spotkaniach dowiesz się jak analizować rynek i w jakich ramach czasowych operować, żeby poświęcać temu jak najmniej czasu. Trading naprawdę można pogodzić z pracą zawodową i udowodnimy Ci to na tych spotkaniach.

18:00 Fundamenty Rynku z Marcinem Kiepasem – Jak parkiety i waluty na całym świecie reagują na dane makroekonomiczne i jakie dane mogą zatrząść notowaniami? Jak i dlaczego oddziałują na siebie poszczególne rynki oraz instrumenty? Zyskaj wiedzę, która pozwoli Ci wykorzystać rynkowe zależności do prognozowania przyszłych ruchów. Poznaj możliwości, jakie niosą za sobą informacje z kraju i zagranicy i wykorzystaj je w praktyce! Szkolenie poprowadzi Główny Analityk Admiral Markets Marcin Kiepas.

20:00 Strategia na wybicie z nocnego kanału zmienności – Kanały o ograniczonej zmienności to obszary, które dość często występują na wykresach, najczęściej o podobnych godzinach. W trakcie spotkanie pokazany zostanie sposób w jaki można rozgrywać takie sytuacje oraz pokażemy oryginalną strategię. Aby wziąć udział w webinarze i uzyskać dostęp do nagrań z poprzednich szkoleń, wystarczy założyć bezpłatne konto u brokera OptionTrade.

Czwartek 10.12

18:00 Sekrety Profesjonalnego Tradera – Sprawdź, co decyduje o sukcesie na rynkach finansowych oraz jak wykorzystać wiedzę w praktyce. Dowiedz się, co jest najważniejsze w tradingu. Naucz się zasad dotyczących zarządzania ryzykiem oraz psychologii rynku. Zobacz, jak wygląda praca profesjonalnego inwestora. Poznaj życie Tradera!

19:30 Rynki po posiedzeniu SNB – W grudniu br. będzie miało miejsce posiedzenie Szwajcarskiego Banku Narodowego. Z pewnością czeka nas bardzo gorąca końcówka roku, ponieważ prowadzona przez przedstawicieli władz monetarnych polityka pieniężna ma ogromny wpływ na kształtowanie się trendów na rynkach. Główny Analityk Admiral Markets Marcin Kiepas przedstawi w jasny sposób jak władze monetarne mogą wpłynąć na bieżącą sytuację na rynkach finansowych oraz wyjaśni jak tę wiedzę można wykorzystać w handlu.

20:00 – System inwestycyjny oparty o wstęgę Bollingera – Wykład przybliży nam cały szereg niewykorzystanych możliwości, które oferuje nam wstęga Bollingera. Zapoznamy się z trzema systemami inwestycyjnymi opartymi o ten wskaźnik: Wstęga Bollingera i odchylenie standardowe, Wstęga Bollingera z dwoma odchyleniami standardowymi, Wstęga Bollingera z trzema odchyleniami standardowymi. Logowanie przez Pokój Inwestora.

Piątek 11.12

07:30 Poranny przegląd scenariuszy – Poranny przegląd scenariuszy – krótkie, trwające do 30 min spotkanie prezentujące najważniejsze miejsca w danym dniu dla 10 głównych instrumentów: EURUSD, GBPUSD, USDJPY, EURJPY, AUDUSD, NZDUSD, USDCAD, DAX30, SP500 oraz złota. Logowanie przez Pokój Inwestora.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here