Naga MarketsOstatnia szansa na zapisy na dzisiejsze szkolenie z Ichimoku!
źródło: fotolia.com

Oferta seminariów internetowych (tzw. webinariów) organizowanych przez redaktorów Comparic oraz naszych partnerów jest tak bogata, że co tydzień macie Państwo możliwość zażycia solidnej dawki edukacji na temat inwestowania na rynkach kapitałowych. W bieżącym tygodniu (30 listopada – 4 grudnia) czekają Was następujące kursy i szkolenia:

WSZYSTKIE PREZENTOWANE PONIŻEJ KURSY SĄ DARMOWE!


Poniedziałek 30.11

20:00 Nie tylko waluty – specyfika rynku towarowego – Rynek towarowy może być równie atrakcyjny i zyskowny dla inwestorów indywidualnych co rynek walutowy. W trakcie tego szkolenia online poznasz historię rynków towarowych, dowiesz się gdzie funkcjonują największe giełdy na świecie oraz jakie produkty rolne, przemysłowe, hodowlane i surowcowe generują największy obrót. Nie ograniczaj swojego handlu tylko i wyłącznie do par walutowych – sprawdź jak popularne techniki tradingowe sprawdzają się na złocie, ropie, pszenicy, kawie, itd. Szkolenie poprowadzi Damian Chmiel z Comparic.pl. Po webinarze dostęp do nagrań. 

Wtorek 01.12

16:00 Strategiczne podejście do rynku – Na szkoleniu dowiesz się: jakie są obecnie panujące trendy na rynku, co przyniesie kolejny tydzień, co planują banki centralne, na jakie dane gospodarcze zwrócić uwagę oraz wiele więcej. Logowanie przez Pokój Inwestora.

Środa 02.12

20:00 Strategia Price Action w opcjach binarnych – W trakcie szkolenie omówione zostaną podstawy dotyczące wykresów świecowych. Uczestnicy szkolenia dowiedzą się jak powstaje wykres świecowy, jak zbudowana jest pojedyncza świeca oraz jakie sygnały płyną z formacji jedno i dwu świecowych. Szkolenie poprowadzi Łukasz Nowacki z Comparic.pl

20:00 Globalny system inwestowania – Globalny System Inwestowania to trwające 3 do 6 miesięcy szkolenie uczące początkujących jak i zaawansowanych inwestorów jednej uniwersalnej strategii (głównie pierwszy miesiąc podczas spotkań online i korzystania z materiałów VOD). W drugim miesiącu uczymy jak tę strategię stosować na wszystkich rynkach – Akcji, Indeksów, Walut i Surowców, po to, aby w trzecim miesiącu zawierać realne transakcje i omawiać je podczas indywidualnych coachingów. Kończymy samodzielnym zawieraniem transakcji, przez ostatnie 3 miesiące, ze wsparciem moich codziennych analiz rynków.

Czwartek 03.12

20:00 Co nas czeka w 2016 roku? – Rok 2015 miał być szczególny dla rynków finansowych. Był, jednak nie doczekaliśmy się przewidywanego zaostrzenia polityki monetarnej, wręcz przeciwnie, rekordowa liczba banków centralnych obniżyła stopy procentowe. Jakie będą trendy w 2016 i co będzie dla inwestorów najważniejsze? Tego dowiesz się podczas tego spotkania. Logowanie przez Pokój Inwestora.

Piątek 04.12

Brak. Możliwa aktualizacja agendy w dalszej części tygodnia.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here