Naga Marketstłoczenie-wiedzy-150x150Oferta seminariów internetowych (tzw. webinariów) organizowanych przez redaktorów Comparic oraz naszych partnerów jest tak bogata, że co tydzień macie Państwo możliwość zażycia solidnej dawki edukacji na temat inwestowania na rynkach kapitałowych. W bieżącym tygodniu czekają Was następujące kursy i szkolenia:

WSZYSTKIE PREZENTOWANE PONIŻEJ KURSY SĄ DARMOWE!

Poniedziałek 26.10

09:00 Śniadanie z Maklerem – Prognozy na najbliższy tydzień dotyczące rynku akcyjnego. Hot or Not, czyli na które spółki warto zwrócić uwagę, a których lepiej unikać. Poznaj opinie naszego Maklera Papierów Wartościowych

20:00 Piramidowanie pozycji – szkolenie poprowadzi Łukasz Nowacki z Comparic.pl, wszyscy zapisani uczestnicy otrzymają dostęp do nagrania z webinaru na maila. Podczas webinaru zaprezentowane zostaną różne style piramidowania pozycji, poznasz jaki wpływ może mieć piramidowanie na stan depozytu oraz pokażemy dobre i złe strony tego zjawiska. Poznasz czym różnią się piramidowanie od tzw. uśredniania strat.

Wtorek 27.10

16:00 Strategiczne podejście do rynku – webinar poprowadzi Mateusz Adamkiewicz z HFT Brokers. Zapisy dostępne po zarejestrowaniu.

18:00 Stocks & Indices Live Trading – Trading to nie tylko handel walutami. Chcesz dowiedzieć się jak zarabiać na kontraktach CFD na amerykańskie akcje oraz indeksy z całego świata? Weź udział w szkoleniach Stocks & Indices Live Trading. Na cyklicznych spotkaniach dowiesz się jak prognozować ruchy na rynku kapitałowym i na co zwrócić szczególną uwagę aby możliwie zmaksymalizować swoje zyski. Przewidywanie zmian na światowych giełdach nie musi być tajemnicą. Zachowania inwestorów nie są przypadkowe. Zobacz w jaki sposób inwestorzy, poszczególne spółki, a także całe parkiety reagują na określone wydarzenia na rynku oraz zmiany na wykresie i dowiedz się jak wykorzystać te wahania do zwiększania swoich zysków.

19:00 Trading automatyczny – Metody ustawiania zlecenia Stop Loss, Obliczanie poziomów zlecenia Take Profit, Wprowadzanie zleceń oczekujących do automatu, Zabezpieczenie naszego automatu transakcyjnego, Rodzaje programów, które możemy napisać w języku programowania (MQL), Programowanie obiektowe – MQL5 różnice oraz możliwości

20:00 Strategia podążania za trendem – szkolenie poprowadzi Marcin Nowogórski z Comparic.pl. Trading spędza sen z powiek niejednemu inwestorowi. Wielu rwie włosy z głowy próbując znaleźć klucz do regularnego wypłacania pieniędzy z giełdy. Niewielu zauważa przy tym, że trend to jedna z najlepszych okazji do zarobku, kiedy szanse przechylają się wyraźnie na naszą korzyść. Wszyscy zapisani uczestnicy otrzymają dostęp do nagrania z webinaru na maila

Środa 28.10

18:00 Trading – Twój Drugi Etat – Interesujesz się rynkami finansowymi? Zastanawiasz się jak zarabiać na rynkach bez konieczności rezygnowania ze stałej pracy? Zapraszamy zatem do udziału w szkoleniu Trading – Twój Drugi Etat. Na cotygodniowych spotkaniach dowiesz się jak analizować rynek i w jakich ramach czasowych operować, żeby poświęcać temu jak najmniej czasu. Trading naprawdę można pogodzić z pracą zawodową i udowodnimy Ci to na tych spotkaniach.

18:00 Analiza trendów na platformie transakcyjnej – webinar u HFT Brokers poprowadzi Robert Pietrzak. Zapisy dostępne po zarejestrowaniu.

20:00 Wstęgi Bollingera jako narzędzie wskazywania końca korekt w trendach – szkolenie poprowadzi Łukasz Nowacki z Comparic.pl. W trakcie spotkania omówione zostaną popularne wstęgi Bollingera, ich historia, budowa oraz możliwości modyfikacji, zastosowania i łączenia także z innymi technikami analizy technicznej.

Czwartek 29.10

20:00 Podstawy makroekonomii – O makroekonomii napisano wiele książek, jednak rządzi się ona prostymi zasadami. Poznanie ich pozwala znacznie lepiej orientować się w gospodarczej, a przede wszystkim rynkowej rzeczywistości.

Piątek 30.10

07:30 Poranny przegląd scenariuszy – Poranny przegląd scenariuszy – krótkie, trwające do 30 min spotkanie prezentujące najważniejsze miejsca w danym dniu dla 10 głównych instrumentów: EURUSD, GBPUSD, USDJPY, EURJPY, AUDUSD, NZDUSD, USDCAD, DAX30, SP500 oraz złota.

Zapisz się na szkolenie z handlu automatycznego i odbierz darmowe roboty do algo-tradingu!tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here