Naga MarketsOstatnia szansa na zapisy na dzisiejsze szkolenie z Ichimoku!
źródło: fotolia.com

Oferta seminariów internetowych (tzw. webinariów) organizowanych przez redaktorów Comparic oraz naszych partnerów jest tak bogata, że co tydzień macie Państwo możliwość zażycia solidnej dawki edukacji na temat inwestowania na rynkach kapitałowych. W bieżącym tygodniu (27-31 lipca) czekają Was następujące kursy i szkolenia:

WSZYSTKIE PREZENTOWANE PONIŻEJ KURSY SĄ DARMOWE!


Poniedziałek 23.11

09:00 Śniadanie z Maklerem – Prognozy na najbliższy tydzień dotyczące rynku akcyjnego. Hot or Not, czyli na które spółki warto zwrócić uwagę, a których lepiej unikać. Poznaj opinie naszego Maklera Papierów Wartościowych.

20:00 Wykorzystanie formacji harmonicznych w tradingu – cz. 1 – Formacje harmoniczne są dobrą podstawą, na której można budować systemy transakcyjne. Na przykładzie formacji Gartley 222 pokażemy jak krok po kroku zbudować system, który opiera się na zasadzie gry z trendem. Zaprezentujemy również inne systemy: DiNapolego oraz Danielewicza. Szkolenie poprowadzi Witold Stelmach z Comparic.pl. Osoby zarejestrowane otrzymają po webinarze dostęp do nagrania.

Wtorek 24.11

10:00 Live Trading z Marcinem Wenusem – podczas szkolenia, które otwarte jest dla wszystkich zaprezentowana zostanie strategia Ichimoku Price Action i rzeczywisty handel w oparciu o nią.

18:00 Price Action – Poznaj jedną z najbardziej popularnych metod czytania i interpretacji wykresów. Mimo, iż na rynkach zachodnich metoda ta od dawna ma znaczną liczbę zwolenników, w Polsce dopiero zaczyna zdobywać popularność, a ilość materiałów w języku polskim jest ograniczona. Strategia Price Action opiera się na podejmowaniu decyzji jedynie przy użyciu wykresu, a inwestor uczy się zachowań ceny, analizuje jej ruchy i na tej podstawie otrzymuje komplet zestaw informacji potrzebnych do podjęcia decyzji.

20:00 Wykorzystanie formacji harmonicznych w tradingu – cz. 2 – Materia z pierwszej części zostanie pogłębiona o dwie kolejne formacje harmoniczne: motyl (butterfly) oraz nietoperz (bat). Przy użyciu praktycznych przykładów przedstawimy kolejne systemy transakcyjne oparte o przedmiotowe formacje. Szkolenie poprowadzi Witold Stelmach z Comparic.pl. Osoby zarejestrowane otrzymają po webinarze dostęp do nagrania.

Środa 25.11

10:00 Live Trading z Krzysztofem Kamińskim – podczas szkolenia, które otwarte jest dla wszystkich zaprezentowana zostanie strategia WiViSt i rzeczywisty handel w oparciu o nią.

18:00 Trading – Twój Drugi Etat – Interesujesz się rynkami finansowymi? Zastanawiasz się jak zarabiać na rynkach bez konieczności rezygnowania ze stałej pracy? Zapraszamy zatem do udziału w szkoleniu Trading – Twój Drugi Etat. Na cotygodniowych spotkaniach dowiesz się jak analizować rynek i w jakich ramach czasowych operować, żeby poświęcać temu jak najmniej czasu. Trading naprawdę można pogodzić z pracą zawodową i udowodnimy Ci to na tych spotkaniach.

20:00 Formacje cenowe i sposoby ich rozgrywania – Podczas szkolenie uczestnicy będą mieli okazję zapoznać się z kilkoma zachodnimi formacjami analizy technicznej. Pokażemy w jaki sposób rozgrywa się formacje takie jak trójkąty, prostokąty, kliny czy formację głowy z ramionami. Szkolenie poprowadzi Łukasz Nowacki z Comparic.pl.

Czwartek 26.11

10:00 Live Trading z Bartoszem Zawadzkim – podczas szkolenia, które otwarte jest dla wszystkich zaprezentowana zostanie strategia Support & Resistance i rzeczywisty handel w oparciu o nią.

18:00 Stocks & Indices Live Trading – Trading to nie tylko handel walutami. Chcesz dowiedzieć się jak zarabiać na kontraktach CFD na amerykańskie akcje oraz indeksy z całego świata? Weź udział w szkoleniach Stocks & Indices Live Trading. Na cyklicznych spotkaniach dowiesz się jak prognozować ruchy na rynku kapitałowym i na co zwrócić szczególną uwagę aby możliwie zmaksymalizować swoje zyski. Przewidywanie zmian na światowych giełdach nie musi być tajemnicą. Zachowania inwestorów nie są przypadkowe. Zobacz w jaki sposób inwestorzy, poszczególne spółki, a także całe parkiety reagują na określone wydarzenia na rynku oraz zmiany na wykresie i dowiedz się jak wykorzystać te wahania do zwiększania swoich zysków.

20:00 Psychologia w praktyce – ucz się na cudzych błędach – Psychologia jest jedną z najważniejszych rzeczy, które wpływają na ewentualny sukces bądź porażkę na rynkach finansowych. Tym razem Damian Nowiszewski opowie o kluczowych problemach z którymi musi zmierzyć się niemal każdy inwestor giełdowy. Całość oparta będzie na osobistych doświadczeniach tych negatywnych jak i pozytywnych. Logowanie poprzez pokój inwestora.

Piątek 27.11

07:30 Poranny przegląd scenariuszy – Poranny przegląd scenariuszy – krótkie, trwające do 30 min spotkanie prezentujące najważniejsze miejsca w danym dniu dla 10 głównych instrumentów: EURUSD, GBPUSD, USDJPY, EURJPY, AUDUSD, NZDUSD, USDCAD, DAX30, SP500 oraz złota. Logowanie poprzez pokój inwestora.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here