Naga MarketsOstatnia szansa na zapisy na dzisiejsze szkolenie z Ichimoku!
źródło: fotolia.com

Oferta seminariów internetowych (tzw. webinariów) organizowanych przez redaktorów Comparic oraz naszych partnerów jest tak bogata, że co tydzień macie Państwo możliwość zażycia solidnej dawki edukacji na temat inwestowania na rynkach kapitałowych. W bieżącym tygodniu (21-25) czekają Was następujące kursy i szkolenia:

WSZYSTKIE PREZENTOWANE PONIŻEJ KURSY SĄ DARMOWE! PEŁNY KALENDARZ SZKOLEŃ COMPARIC DOSTĘPNY TUTAJ.


Przez cały tydzień można oglądać również nagrania z webinarów prowadzonych w ramach konkursu Przewaga na starcie. Zobacz 3 darmowe materiały wideo.

Poniedziałek 21.03

20:00 Pozycje dużych graczy, w co inwestują największe banki na świecie? – Jak wyglądają inwestycje w Goldman Sachs, Credit Agricole, Deutsche Bank i innych największych bankach inwestycyjnych na świecie? Podczas webinaru poświęconemu pozycjom dużych graczy przyjrzymy się aktualnym prognozom, analizom oraz pozycjom zajmowanym przez jednych z największych uczestników rynku. Postaramy się również odkryć tajniki handlu traderów zatrudnionych w tych instytucjach. Podążając za największymi, podążasz za głównymi trendami zwiększając swoją szansę realizowania skutecznych inwestycji. Szkolenie prowadzi Comparic.pl. Każda zapisana osoba otrzyma dostęp do nagrania – jeżeli nie możesz być obecny i tak możesz się zapisać!

Wtorek 22.03

16:00 Strategiczne podejcie do rynku – Posiedzenia głównych banków centralnych, ważne wydarzenia makroekonomiczne, bieżące trendy rynkowe i analiza techniczna głównych par walutowych, indeksów i surowców. Dowiedz się jak połączyć analizę techniczną i fundamentalną, aby zwiększyć skuteczność swoich inwestycji.

18:00 Fundamenty dla Opornych – Analiza fundamentalna często bywa skomplikowana i składająca się z tak dużej ilości zmiennych, że wyciągnięcie z niej jakichkolwiek wniosków bywa trudne nawet dla wieloletnich praktyków. Pewnie często się zastanawiałeś czy te wszystkie procesy wpływające na rynek są rzeczywiście aż tak bardzo skomplikowane? Otóż nie, po odfiltrowaniu tych wszystkich mało istotnych informacji, które spływają codziennie na rynek i po skupieniu się na najważniejszych czynnikach fundamentalnych mających wpływ na wycenę instrumentów finansowych, wszystko staje się dużo bardziej klarowne.

20:00 Przegląd rynków metodą Price Action – Portal Comparic.pl raz w miesiącu prowadzi na żywo przegląd rynków metodą Price Action. Dołącz i sprawdź jakie sygnały PA znaleźliśmy na ten miesiąc oraz jakie transakcje rozważamy. Uczestnicy będą mieli możliwość zadawania pytań w trakcie webinaru. Szkolenie prowadzi Comparic.pl. Każda zapisana osoba otrzyma dostęp do nagrania – jeżeli nie możesz być obecny i tak możesz się zapisać!

Środa 23.03

18:00 Jak podejmować dobre decyzje inwestycyjne – Podczas webinaru spróbujemy odpowiedzieć na pytanie co pomaga, a co przeszkadza traderom w podejmowaniu decyzji na rynkach finansowych. Poznamy 3 filary niezbędne do osiągnięcia sukcesu na giełdzie czy rynku Forex. Szkolenie poprowadzi Piotr Drabik z Comparic.pl

19:00 Trading – Twój drugi etat – Interesujesz się rynkami finansowymi? Zastanawiasz się jak pogodzić trading  ze stałą pracą? Zapraszamy zatem do udziału w szkoleniu Trading – Twój Drugi Etat. Na cotygodniowych spotkaniach dowiesz się jak analizować rynek i w jakich ramach czasowych operować, żeby poświęcać temu jak najmniej czasu. Trading naprawdę można pogodzić z pracą zawodową i udowodnimy Ci to na tych spotkaniach.

Czwartek 24.03

18:00 Sekrety Profesjonalnego Tradera – Sprawdź, co decyduje o sukcesie na rynkach finansowych oraz jak wykorzystać wiedzę w praktyce. Dowiedz się, co jest najważniejsze w tradingu. Naucz się zasad dotyczących zarządzania ryzykiem oraz psychologii rynku. Zobacz, jak wygląda praca profesjonalnego inwestora. Poznaj życie Tradera!

Piątek 25.03

07:30 Poranny przegląd scenariuszy – Poranny przegląd scenariuszy – krótkie, trwające do 30 min spotkanie prezentujące najważniejsze miejsca w danym dniu dla 10 głównych instrumentów: EURUSD, GBPUSD, USDJPY, EURJPY, AUDUSD, NZDUSD, USDCAD, DAX30, SP500 oraz złota.

10:40 Codzienny przegląd rynkowy – Zapraszamy na codzienny przegląd rynkowy, gdzie w pigułce zostanie przedstawiona sytuacja na wybranych rynkach. Na webinarium dowiesz się w skrócie, czym obecnie żyją rynki oraz jak wygląda sytuacja na wykresach wybranych instrumentów finansowych. Od rynku walutowego przez indeksy giełdowe, surowce czy obligacje.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here