Naga Marketstłoczenie-wiedzy-150x150Oferta seminariów internetowych (tzw. webinariów) organizowanych przez redaktorów Comparic oraz naszych partnerów jest tak bogata, że co tydzień macie Państwo możliwość zażycia solidnej dawki edukacji na temat inwestowania na rynkach kapitałowych. W bieżącym tygodniu czekają Was następujące kursy i szkolenia:

WSZYSTKIE PREZENTOWANE PONIŻEJ KURSY SĄ DARMOWE!

Poniedziałek 19.10

18:00 Sztuka spekulacji – Dowiedz się, dlaczego warto inwestować i na co zwrócić uwagę stawiając pierwsze kroki na rynkach finansowych. Poznaj najważniejsze pojęcia i zasady tradingu. Naucz się obsługi platformy MetaTrader 4 oraz dodatku MetaTrader 4 Supreme i zacznij wykorzystywać dostępne narzędzia w codziennym handlu. To Twój początek drogi do profesjonalnego inwestowania!

20:00 Poziomy Pivot – sekretny wskaźnik wielkich graczy – szkolenie poprowadzi Marcin Nowogórski z Comparic.pl (po webinarze mailowy dostęp do nagrania dla wszystkich zapisanych). Pivot Points to poziomy wyznaczane według metodologii opracowanej przez traderów na amerykańskich parkietach giełdowych. Ich wartość w daytradingu jest trudna do przecenienia, szczególnie jeśli obchodzić się z nimi należycie.

Wtorek 20.10

11:00 Przegląd rynku Live – Analiza Live prowadzona przez wieloletnich praktyków rynku Forex. Zwrócimy uwagę na najważniejsze wydarzenia minionych dni i spróbujemy prognozować nadchodzące. W ramach spotkania będziemy na bieżąco odpowiadać na Państwa pytania dotyczące poszczególnych instrumentów finansowych.

18:00 Mistrz Analizy Technicznej – Poznaj najpopularniejszą metodę analizy wykorzystywaną przez inwestorów. Zobacz jak, na podstawie wykresów, przewidywać przyszłe tendencje na rynkach. Sprawdź, w jaki sposób wyznaczać trendy i rozpoznawać formacje cenowe. Dowiedz się, jak wykresy wpływają wzajemnie na siebie. Zdobądź wiedzę bezcenną dla każdego Tradera!

20:00 Jak stworzyć system transakcyjny – szkolenie poprowadzi Witold Stelmach z Comparic.pl (po webinarze mailowy dostęp do nagrania dla wszystkich zapisanych). Celem prezentacji jest całościowe przedstawienie koncepcji 3-ekranowego systemu inwestycyjnego jako uniwersalnej platformy do tworzenia systemów transakcyjnych.

Środa 21.10

18:00 Fundamenty Rynku z Marcinem Kiepasem – Jak parkiety i waluty na całym świecie reagują na dane makroekonomiczne i jakie dane mogą zatrząść notowaniami? Jak i dlaczego oddziałują na siebie poszczególne rynki oraz instrumenty? Zyskaj wiedzę, która pozwoli Ci wykorzystać rynkowe zależności do prognozowania przyszłych ruchów. Poznaj możliwości, jakie niosą za sobą informacje z kraju i zagranicy i wykorzystaj je w praktyce! Szkolenie poprowadzi Główny Analityk Admiral Markets Marcin Kiepas.

20:00 Średnie kroczące jako narzędzie interpretacji ceny – Szkolenie poprowadzi Marcin Nowogórski z Comparic.pl. Interpretacja ruchów cenowych jest niepełna, jeśli pominiemy tak podstawową wartość, jak średnią cenę w danym okresie. Na spotkaniu omówimy podstawy korzystania ze średnich w procesie analizy wykresu ceny.

Czwartek 22.10

18:00 Sekrety Profesjonalnego Tradera – Sprawdź, co decyduje o sukcesie na rynkach finansowych oraz jak wykorzystać wiedzę w praktyce. Dowiedz się, co jest najważniejsze w tradingu. Naucz się zasad dotyczących zarządzania ryzykiem oraz psychologii rynku. Zobacz, jak wygląda praca profesjonalnego inwestora. Poznaj życie Tradera!

20:00 Podsumowanie testów strategii na wybicia – Kilka miesięcy temu rozpoczęły się testy strategii na wybicia z konsolidacji przy pomocy stworzonego przez Piotra Szczygła automatu. Teraz przyszedł czas na podsumowania oraz wyciągnięcie wniosków z przebiegu testów. Podczas webinaru omówione zostaną następujące aspekty testu: Czy strategia przyniosła zysk? Jakie błędy zostały popełnione w trakcie testów? Co można poprawić? W jaki sposób zwiększyć użyteczność automatu? Dostęp przez pokój inwestora.

Piątek 23.10

07:30 Poranny przegląd scenariuszy – Poranny przegląd scenariuszy – krótkie, trwające do 30 min spotkanie prezentujące najważniejsze miejsca w danym dniu dla 10 głównych instrumentów: EURUSD, GBPUSD, USDJPY, EURJPY, AUDUSD, NZDUSD, USDCAD, DAX30, SP500 oraz złota. Dostęp przez pokój inwestora.

Zapisz się na szkolenie z handlu automatycznego i odbierz darmowe roboty do algo-tradingu!Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here