Naga MarketsOstatnia szansa na zapisy na dzisiejsze szkolenie z Ichimoku!
źródło: fotolia.com

Oferta seminariów internetowych (tzw. webinariów) organizowanych przez redaktorów Comparic oraz naszych partnerów jest tak bogata, że co tydzień macie Państwo możliwość zażycia solidnej dawki edukacji na temat inwestowania na rynkach kapitałowych. W bieżącym tygodniu (15-19 lutego) czekają Was następujące kursy i szkolenia:

WSZYSTKIE PREZENTOWANE PONIŻEJ KURSY SĄ DARMOWE! PEŁNY KALENDARZ SZKOLEŃ COMPARIC DOSTĘPNY TUTAJ.


Przez cały tydzień można oglądać również nagrania z webinarów prowadzonych w ramach konkursu Przewaga na starcie. Zobacz 3 darmowe materiały wideo.

Poniedziałek 15.02

16:00 Graj, aby wygrać. Strategie konkursowe mistrzów – Webinar prowadzony przez TMS Brokers w ramach darmowego konkursu na rachunku demo, gdzie do wygrania są nagrody o wartości 90 tysięcy złotych!

18:00 Sztuka spekulacji – Czy wiesz dlaczego warto inwestować i na co zwrócić uwagę stawiając pierwsze kroki na rynkach finansowych? Poznaj najważniejsze pojęcia i zasady tradingu. Dowiedz się jak stworzyć swój własny trading plan. Strategia inwestycyjna, styl inwestowania i system transakcyjny przestaną być dla Ciebie zagadką. To Twój początek drogi do profesjonalnego handlu!

20:00 Proporcje Fibonacciego w tradingu – Proporcje Fibonacciego na gruncie giełdowym znalazły szerokie grono zwolenników i urosły niemal do rangi religii. Można w nie wierzyć albo nie, ale ciężko zaprzeczyć, że “coś w nich jest”. W trakcie szkolenia poznasz różne podejścia do poziomów Fibo i metody ich zastosowania. Webinar prowadzi redakcja Comparic.pl, każdy zapisany otrzyma dostęp do nagrania!

Wtorek 16.02

16:00 Strategiczne podejście do rynku – Posiedzenia głównych banków centralnych, ważne wydarzenia makroekonomiczne, bieżące trendy rynkowe i analiza techniczna głównych par walutowych, indeksów i surowców. Dowiedz się jak skutecznie połączyć analizę techniczną i fundamentalną, aby zwiększyć skuteczność swoich inwestycji.

18:00 Mistrz analizy technicznej – Poznaj najpopularniejszą metodę analizy wykorzystywaną przez inwestorów. Zobacz, jak na podstawie wykresów przewidywać przyszłe tendencje na rynkach. Sprawdź, w jaki sposób wyznaczać trendy i rozpoznawać formacje cenowe. Dowiedz się, jak wykresy wpływają wzajemnie na siebie. Zdobądź wiedzę bezcenną dla każdegoTradera!

20:00 Przegląd Price Action z Marcinem Wenusem – Trader i redaktor naczelny Comparic.pl każdego miesiąca prowadzi na żywo przegląd rynków metodą Price Action. Dołącz i sprawdź jakie sygnały PA Marcin znalazł na ten miesiąc oraz jakie transakcje rozważa. Uczestnicy będą mieli możliwość zadawania pytań w trakcie webinaru, a następnie otrzymają dostęp do nagrania. Każdy zapisany otrzyma dostęp do nagrania!

Środa 17.02

18:00 Trading w oparciu o dane makro (newsy) – Poznaj strategię handlu w opraciu o dane makro (newsy) i naucz się jak skutecznie wykorzystywać ją w praktyce. Podczas Bezpłatnego webinaru omówione zostaną następujące zagadnienia: przegląd aktualnej sytuacja na wybranych indeksach i walutach, kalendarz makro, banki centralne, trailing stop dla zagrań intraday, istotne aspekty news tradingu. Szkolenie poprowadzi Piotr Drabik z Comparic.pl

19:00 Trading Twój drugi etat – Interesujesz się rynkami finansowymi? Zastanawiasz się jak pogodzić trading  ze stałą pracą? Zapraszamy zatem do udziału w szkoleniu Trading – Twój Drugi Etat. Na cotygodniowych spotkaniach dowiesz się jak analizować rynek i w jakich ramach czasowych operować, żeby poświęcać temu jak najmniej czasu. Trading naprawdę można pogodzić z pracą zawodową i udowodnimy Ci to na tych spotkaniach.

20:00 Trendy na rynku walut – Kolejny webinar organizowany przez Fundację FxCuffs. Tym razem gościem specjalnym będzie Przemysław Kwiecień, najlepszy polski analityk roku 2015. Opowie o swoich prognozach i przewidywaniach co do ruchów walut w 2016. Wszystkie zapisane osoby otrzymają dostęp do nagrania!

20:00 Wstęgi Bollingera jako narzędzie wskazywania końca korekt w trendach – W trakcie spotkania omówione zostaną popularne wstęgi Bollingera, ich historia, budowa oraz możliwości modyfikacji, zastosowania i łączenia także z innymi technikami analizy technicznej. Szkolenie poprowadzi Łukasz Nowacki z Comparic.pl.

Czwartek 18.02

19:00 Fundamenty rynkowe z Marcinem Kiepasem – Jak parkiety i waluty na całym świecie reagują na dane makroekonomiczne i jakie dane mogą zatrząść notowaniami? Jak i dlaczego oddziałują na siebie poszczególne rynki oraz instrumenty? Zyskaj wiedzę, która pozwoli Ci wykorzystać rynkowe zależności do prognozowania przyszłych ruchów. Poznaj możliwości, jakie niosą za sobą informacje z kraju i zagranicy i wykorzystaj je w praktyce! Szkolenie poprowadzi Główny Analityk Admiral Markets Marcin Kiepas.

Piątek 19.02

07:30 Poranny przegląd scenariuszy – Poranny przegląd scenariuszy – krótkie, trwające do 30 min spotkanie prezentujące najważniejsze miejsca w danym dniu dla 10 głównych instrumentów: EURUSD, GBPUSD, USDJPY, EURJPY, AUDUSD, NZDUSD, USDCAD, DAX30, SP500 oraz złota.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here