Naga MarketsOstatnia szansa na zapisy na dzisiejsze szkolenie z Ichimoku!

Oferta seminariów internetowych (tzw. webinariów) organizowanych przez redaktorów Comparic oraz naszych partnerów jest tak bogata, że co tydzień macie Państwo możliwość zażycia solidnej dawki edukacji na temat inwestowania na rynkach kapitałowych. W bieżącym tygodniu czekają Was następujące kursy i szkolenia:

WSZYSTKIE PREZENTOWANE PONIŻEJ KURSY SĄ DARMOWE!

Poniedziałek 12.10

09:00 Śniadanie z Maklerem – Prognozy na najbliższy tydzień dotyczące rynku akcyjnego. Hot or Not, czyli na które spółki warto zwrócić uwagę, a których lepiej unikać. Poznaj opinie naszego Maklera Papierów Wartościowych.

20:00 Trendy – zaawansowane metody wyznaczania trendów – Podczas webinarium przedstawione zostanie kilka technik określających jaki panuje aktualnie trend. Pokażemy w jaki sposób można je zastosować, jak są zbudowane i jak można je modyfikować. Kilka z technik zostanie zaprezentowane w połączeniu z popularnymi metodami Price Action.

Wtorek 13.10

16:00 Strategiczne podejście do rynku –  Zapraszamy Cię na cykliczne spotkanie online ?Strategiczne podejście do rynku?. Chcesz dowiedzieć się: Jak inwestować w oparciu o fundamenty; jakie trendy panują na światowych rynkach; gdzie inwestują najwięksi gracze; co robią banki centralne i jaki ma to wpływ na rynek; jakie są kluczowe dane makroekonomiczne i jak wpływają na rynek? Na spotkaniu szczegółowo omówiona zostanie sytuacja na globalnych rynkach akcyjnych i na rynku walutowym. Rejestracja przez Pokój Inwestora

18:00 Poznaj platformę Meta Trader 5 – W trakcie szkolenia skupimy się na przedstawieniu obsługi platformy Meta Trader 5 oraz wskazaniu różnic pomiędzy MT5 a MT4. Szkolenie ma na celu pokazać funkcjonalność platformy jako narzędzia w codziennym inwestowaniu oraz przybliżyć m.in możliwość personalizacji ustawień, generowania wykresów i zawierania transakcji.

Środa 14.10

18:00 Trading – Twój Drugi Etat – Interesujesz się rynkami finansowymi? Zastanawiasz się jak zarabiać na rynkach bez konieczności rezygnowania ze stałej pracy? Zapraszamy zatem do udziału w szkoleniu Trading – Twój Drugi Etat. Na cotygodniowych spotkaniach dowiesz się jak analizować rynek i w jakich ramach czasowych operować, żeby poświęcać temu jak najmniej czasu. Trading naprawdę można pogodzić z pracą zawodową i udowodnimy Ci to na tych spotkaniach.

20:00 Oscylator stochastyczny jako narzędzie do wyznaczania punktów zwrotnych – Podczas webinaru omówiony zostanie wskaźnik STS, jego historia oraz budowa. Pokazane zostaną możliwości jego zastosowania dla gry na opcjach binarnych.

Czwartek 15.10

18:00 Price Action – Poznaj jedną z najbardziej popularnych metod czytania i interpretacji wykresów. Mimo, iż na rynkach zachodnich metoda ta od dawna ma znaczną liczbę zwolenników, w Polsce dopiero zaczyna zdobywać popularność, a ilość materiałów w języku polskim jest ograniczona. Strategia Price Action opiera się na podejmowaniu decyzji jedynie przy użyciu wykresu, a inwestor uczy się zachowań ceny, analizuje jej ruchy i na tej podstawie otrzymuje komplet zestaw informacji potrzebnych do podjęcia decyzji.

Piątek 16.10

15:05 Robotero live trading – produkcja przemysłowa w Stanach Zjednoczonych – Zapraszamy na live trading na platformie Robotero podczas następujących danych: produkcja przemysłowa w Stanach Zjednoczonych. Webinarium Robotero live trading jest prowadzone wyłącznie w celach edukacyjnych, mających na celu poszerzenie wiedzy na temat publikacji danych makroekonomicznych oraz funkcjonowania platformy Robotero. Rejestracja przez Pokój InwestoraConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here