Naga Marketsźródło: fotolia
źródło: fotolia.com

Oferta seminariów internetowych (tzw. webinariów) organizowanych przez redaktorów Comparic oraz naszych partnerów jest tak bogata, że co tydzień macie Państwo możliwość zażycia solidnej dawki edukacji na temat inwestowania na rynkach kapitałowych. W bieżącym tygodniu (9-13 maja) czekają Was następujące kursy i szkolenia:

WSZYSTKIE PREZENTOWANE PONIŻEJ KURSY SĄ DARMOWE! PEŁNY KALENDARZ SZKOLEŃ COMPARIC.PL DOSTĘPNY TUTAJ.


Poniedziałek, 9 maja

20:00 Proporcje Fibonacciego w tradingu – Z webinaru dowiesz się, czym są liczby Fibonacciego, jak je wyznaczać oraz dlaczego tak chętnie używane są w handlu przez traderów z całego świata. W trakcie spotkania zaprezentowana zostanie nie tylko teoria liczb Fibonacciego, ale również praktyczne wskazówki ich zastosowania.

Wtorek, 10 maja

17:00 Podstawy teorii fal Elliotta – Ralph Elliott, zawodowy księgowy przeanalizował amerykański rynek akcji pod kątem psychologii tłumów. Efektem jego pracy była seria artykułów publikowanych w Financial World, która byłą trzonem całej teorii. Inwestorzy z całego świata wykorzystują obecnie badania Elliotta by znaleźć harmonię w często chaotycznym ruchu ceny. Szkolenie będzie wstępem do tej popularnej metody inwestowania.

18:00 Mistrz analizy technicznej – Poznaj najpopularniejszą metodę analizy wykorzystywaną przez inwestorów. Zobacz, jak na podstawie wykresów przewidywać przyszłe tendencje na rynkach. Sprawdź, w jaki sposób wyznaczać trendy i rozpoznawać formacje cenowe. Dowiedz się, jak wykresy wpływają wzajemnie na siebie. Zdobądź wiedzę bezcenną dla każdego Tradera!

Środa, 11 maja

9:00 Porozmawiajmy o rynkach – Daytrading – Marcin Nowogórski w swoim stylu opowie o tym jak warto podejść do zagadnienia daytradingu, z czym wiąże się ta specyficzna metoda inwestowania oraz jakie są jej wady oraz zalety.

20:00 Analiza Techniczna – Strefy wsparcia i oporu oraz linie trendu – Najprostsze metody są zwykle najskuteczniejsze. Łukasz Nowacki, redaktor Comparic.pl podzieli się swoim doświadczeniem w wyznaczaniu stref wsparcia i oporu oraz pokaże jak bardzo opłacalne mogą być najprostsze narzędzia analizy technicznej.

Czwartek, 12 maja

18:00 Analiza Fundamentalna od Podstaw – Analiza fundamentalna często bywa skomplikowana i składająca się z tak dużej ilości zmiennych, że wyciągnięcie z niej jakichkolwiek wniosków bywa trudne nawet dla wieloletnich praktyków. Pewnie często się zastanawiałeś czy te wszystkie procesy wpływające na rynek są rzeczywiście aż tak bardzo skomplikowane? Otóż nie, po odfiltrowaniu tych wszystkich mało istotnych informacji, które spływają codziennie na rynek i po skupieniu się na najważniejszych czynnikach fundamentalnych mających wpływ na wycenę instrumentów finansowych, wszystko staje się dużo bardziej klarowne.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here