Naga Marketsżródło: www.fotolia.com
żródło: www.fotolia.com

Oferta seminariów internetowych (tzw. webinariów) organizowanych przez redaktorów Comparic.pl oraz naszych partnerów jest tak bogata, że co tydzień macie Państwo możliwość zażycia solidnej dawki edukacji na temat inwestowania na rynkach kapitałowych. W bieżącym tygodniu (29 sierpnia – 2 września) czekają Was następujące kursy i szkolenia:

Bieżącą listę można śledzić również w aplikacji mobilnej Comparic.pl lub w kalendarzu bezpośrednio dostępnym na portalu – zobacz.

Te artykuły również Cię zainteresują

Poniedziałek, 29 sierpnia

17:00 Kurs Trader – Weź udział w bezpłatnym Kursie Trader i poznaj podejście do rynków oraz strategie tradingowe wykorzystywane przez Bartosza Zawadzkiego. Kurs Trader to 2 dni zmagań z rynkiem, 3 style tradingu, trzy strategie tradingowe oraz sesja handlu na żywo. Nie czekaj i już teraz zarejestruj się na Kurs Trader.

20:00 Zarządzanie kapitałem – Podczas webinaru pokazane zostaną różne metody zarządzania pieniędzmi, sposoby szacowana ryzyka i nauka jego kontrolowania. Szkolenie prowadzi redakcja Comparic.pl. Po zakończeniu webinaru dostęp do nagrania dla wszystkich zarejestrowanych!

Wtorek, 30 sierpnia

09:00 Price Action z Marcinem Wenusem – Trader i redaktor naczelny Comparic.pl prowadzi na żywo przegląd rynków metodą Price Action. Dołącz i sprawdź jakie sygnały PA Marcin znalazł na ten miesiąc oraz jakie transakcje rozważa. Szkolenie prowadzi redakcja Comparic.pl. Po zakończeniu webinaru dostęp do nagrania dla wszystkich zarejestrowanych!

18:00 Jak zbudować zyskowny system inwestycyjny? – Dla wielu początkujących inwestorów moment otwarcia pozycji jest jedynym systemem jaki posiadają. Tymczasem na system inwestycyjny składa się również zarządzanie kapitałem, prowadzenie pozycji, zamknięcie pozycji SL/TP, wybór waloru oraz ram czasowych. Jest to pierwszy z cyklu webinarów wprowadzający do budowy zyskownego systemu inwestycyjnego. Prawdziwa gratka pod koniec webinaru, gdzie uczestnicy poznają trzy konkretne systemy inwestycyjne. Szkolenie prowadzi redakcja Comparic.pl. Po zakończeniu webinaru dostęp do nagrania dla wszystkich zarejestrowanych!

Środa, 31 sierpnia

18:00 Wstęgi Bollingera, a koniec korekt w trendach – Poznaj popularne narzędzie analizy technicznej jakim są Wstęgi Bollingera i dowiedz się jak wykorzystywać je podczas codziennego tradingu! Szkolenie prowadzi redakcja Comparic.pl. Po zakończeniu webinaru dostęp do nagrania dla wszystkich zarejestrowanych!

19:00 Price Action w praktyce – synały świecowe, wsparcia, opory i trendy.

  • Wszystko co musisz wiedzieć o Price Action
  • Omówienie budowy świec i sygnałów świecowych
  • Wyznaczanie wsparć i oporów w praktyce
  • Trendy w Price Action
  • Praktyczne przykłady

20:00 Analiza techniczna klasycznie, czyli najskuteczniejsze formacje – Kolejne spotkanie w ramach Wakacyjnego Kursu Inwestowania poświęcone będzie dokładniejszemu wprowadzeniu do analizy technicznej. Tym razem omówimy podejście klasyczne traderów zachodnich, natomiast za dwa tygodnie podejście wywodzące się z Japonii. Jeżeli chcesz dowiedzieć się co głowa z ramionami robi na rynku albo jak wykorzystać na wykresie diamenty – to z pewnością jest to szkolenie dla Ciebie! Szkolenie prowadzi redakcja Comparic.pl. Po zakończeniu webinaru dostęp do nagrania dla wszystkich zarejestrowanych!

Czwartek, 1 września

17:00 Kurs Inwestor – Weź udział w bezpłatnym Kursie Inwestor i poznaj fundamentalne podejście do rynków oraz strategie inwestycyjne wykorzystywane przez Mateusza Groszka. Kurs Inwestor to 4 spotkania, podczas których omówione zostaną 4 klasy aktywów oraz przedstawione zostaną 4 strategie fundamentalne. Każde spotkanie zakończy się sesją Live Trading. Dołącz już teraz do uczestników Kursu Inwestor.

Piątek, 2 września

09:15 Codzienny przegląd rynkowy – Zapraszamy na codzienny przegląd rynkowy, gdzie w pigułce zostanie przedstawiona sytuacja na wybranych rynkach.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here