Naga MarketsBusiness man get an idea , eps10 vector format
źródło: fotolia.com

Oferta seminariów internetowych (tzw. webinariów) organizowanych przez redaktorów Comparic.pl oraz naszych partnerów jest tak bogata, że co tydzień macie Państwo możliwość zażycia solidnej dawki edukacji na temat inwestowania na rynkach kapitałowych. W bieżącym tygodniu (27 czerwca – 1 lipca) czekają Was następujące kursy i szkolenia:


Poniedziałek, 27 czerwca

12:00 Komentarz rynkowy Forex – W ciągu 90 minutowego szkolenia omówimy wspólnie najważniejsze dane makroekonomiczne na nadchodzący tydzień i ich możliwy wpływ na notowania, sytuację techniczną na głównych parach walutowych, a także to o co zapytasz prowadzącego przez chat

20:00 Pozycje dużych graczy, czyli w co inwestują największe banki na świecie – Jak wyglądają inwestycje w Goldman Sachs, Credit Agricole, Deutsche Bank i innych największych bankach inwestycyjnych na świecie? Podczas webinaru poświęconemu pozycjom dużych graczy przyjrzymy się aktualnym prognozom, analizom oraz pozycjom zajmowanym przez jednych z największych uczestników rynku. Postaramy się również odkryć tajniki handlu traderów zatrudnionych w tych instytucjach. Podążając za największymi, podążasz za głównymi trendami zwiększając swoją szansę realizowania skutecznych inwestycji. Szkolenie prowadzi Redakcja Comparic.pl – dla wszystkich zarejestrowanych dostęp do nagrania!

Wtorek, 28 czerwca

16:00 Strategiczne podejście do rynku: Posiedzenia głównych banków centralnych, ważne wydarzenia makroekonomiczne, bieżące trendy rynkowe i analiza techniczna głównych par walutowych, indeksów i surowców. Dowiedz się od Mateusza Adamkiewicza z HFT Brokers jak skutecznie połączyć analizę techniczną i fundamentalną, aby zwiększyć skuteczność swoich inwestycji.

18:00 Wprowadzenie do bankowości centralnej. Dlaczego jest tak istotna? – Webinar poświęcony będzie bankom centralnym oraz ich wpływowi na rynki finansowe. Omówione zostaną główne banki centralne, które mocno wpływają na zachowanie giełd oraz walut. Jeżeli pragniesz pogłębić swoją wiedzę i zgłębić takie pojęcia jak FED, EBC, BOJ, BOE, minutki, polityka gołębia lub jastrzębia to zapraszamy ten webinar jest z pewnością dla Ciebie. Szkolenie prowadzi Redakcja Comparic.pl – dla wszystkich zarejestrowanych dostęp do nagrania!

20:00 Przegląd rynków metodą Price Action – Trader i redaktor naczelny Comparic.pl w prowadzi na żywo przegląd rynków metodą Price Action. Dołącz i sprawdź jakie sygnały PA Marcin znalazł na ten miesiąc oraz jakie transakcje rozważa. Uczestnicy będą mieli możliwość zadawania pytań w trakcie webinaru, a następnie otrzymają dostęp do nagrania. Szkolenie prowadzi Redakcja Comparic.pl – dla wszystkich zarejestrowanych dostęp do nagrania!

Środa, 29 czerwca

18:00 Wprowadzenie do Price Action – Dzięki szkoleniu poznasz metody wykorzystujące czysty ruch ceny. Ponadto dowiesz się jak w prosty sposób wdrożyć je w codzienne inwestycje, budując własny system tradingowy.

19:00 Porozmawiajmy o rynkach: MM Lines i Pivot Points – Porozmawiajmy o rynkach to unikalny cykl praktycznych webinariów prowadzonych przez doświadczonych traderów, praktyków rynków kapitałowych, którzy na żywym rynku omówią bieżącą sytuację oraz okazje transakcyjne, które dostrzegają. Każde spotkanie będzie prowadzone w kontekście określonej metody stosowanej na codzień przez prowadzącego i stanowić będzie unikalne połączenie praktyki z teorią na temat tradingu. Szkolenie prowadzi Andrzej Haraburda – dla wszystkich zarejestrowanych dostęp do nagrania!

20:00 Kompletna strategia Price Action Poznaj strategię Price Action od podszewki. Dowiedz się jak w oparciu o czysty wykres uzupełniony zaledwie poziomami wsparć i oporów oraz kilkoma wybranymi formacjami świecowymi zarabiać w długim terminie! Szkolenie prowadzi Redakcja Comparic.pl – dla wszystkich zarejestrowanych dostęp do nagrania!

Czwartek, 30 czerwca

10:40 Codzienny przegląd rynkowy: Zapraszamy na codzienny przegląd rynkowy, gdzie w pigułce zostanie przedstawiona sytuacja na wybranych rynkach. Na webinarium dowiesz się w skrócie, czym obecnie żyją rynki oraz jak wygląda sytuacja na wykresach wybranych instrumentów finansowych. Od rynku walutowego przez indeksy giełdowe, surowce czy obligacje.

17:00 Formacje świecowe w praktycznym handlu – Szkolenie stanowi kontynuację “Analizy podstawowych formacji świecowych”. Ma charakter praktycznej ilustracji zagadnień związanych z posługiwaniem się formacjami świecowymi w analizie technicznej wykresów oraz praktycznym handlu na rynkach finansowych.

Piątek, 1 lipca

10:40 Codzienny przegląd rynkowy: Zapraszamy na codzienny przegląd rynkowy, gdzie w pigułce zostanie przedstawiona sytuacja na wybranych rynkach. Na webinarium dowiesz się w skrócie, czym obecnie żyją rynki oraz jak wygląda sytuacja na wykresach wybranych instrumentów finansowych. Od rynku walutowego przez indeksy giełdowe, surowce czy obligacje.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here