Naga MarketsBusiness man get an idea , eps10 vector format
źródło: fotolia.com

Oferta seminariów internetowych (tzw. webinariów) organizowanych przez redaktorów Comparic.pl oraz naszych partnerów jest tak bogata, że co tydzień macie Państwo możliwość zażycia solidnej dawki edukacji na temat inwestowania na rynkach kapitałowych. W bieżącym tygodniu (25-29 lipca) czekają Was następujące kursy i szkolenia:

Bieżącą listę można śledzić również w aplikacji mobilnej Comparic.pl lub w kalendarzu bezpośrednio dostępnym na portalu – zobacz.


Poniedziałek, 25 lipca

18:00 Efektywne zarządzanie pozycją – Pierwszym krokiem w inwestycjach jest ochrona kapitału. Na szkoleniu poznasz koncepcje zarządzania pozycją, które będziesz mógł wykorzystać w praktyce

20:00 Trendy: Zaawansowane metody wyznaczania trendów – Podczas webinarium przedstawione zostanie kilka technik określających jaki panuje aktualnie trend. Pokażemy w jaki sposób można je zastosować, jak są zbudowane i jak można je modyfikować. Kilka z technik zostanie zaprezentowane w połączeniu z popularnymi metodami Price Action. Szkolenie prowadzi Redakcja Comparic.pl – dla wszystkich zarejestrowanych dostęp do nagrania!

Wtorek, 26 lipca

09:00 Przegląd Price Action z Marcinem Wenusem – Trader i redaktor naczelny Comparic.pl  prowadzi na żywo przegląd rynków metodą Price Action. Dołącz i sprawdź jakie sygnały PA Marcin znalazł na ten miesiąc oraz jakie transakcje rozważa. Uczestnicy będą mieli możliwość zadawania pytań w trakcie webinaru, a następnie otrzymają dostęp do nagrania. Szkolenie prowadzi Redakcja Comparic.pl – dla wszystkich zarejestrowanych dostęp do nagrania!

16:00 Strategiczne podejście do rynku – Posiedzenia głównych banków centralnych, ważne wydarzenia makroekonomiczne, bieżące trendy rynkowe i analiza techniczna głównych par walutowych, indeksów i surowców. Dowiedz się od Mateusza Adamkiewicza z HFT Brokers jak skutecznie połączyć analizę techniczną i fundamentalną, aby zwiększyć skuteczność swoich inwestycji.

17:00 Momentum trading, czyli handel przy użyciu oscylatorów – Szkolenie stanowi kontynuację “Podstawowych zastosowań oscylatorów w analizie technicznej”. Ma charakter praktycznej ilustracji zagadnień związanych z posługiwaniem się momentum i oscylatorami w handlu na rynkach finansowych.

18:00 Trading harmoniczny w praktyce – Druga część dwu-częściowego webinaru, poświęconego tematyce trandingu harmonicznego. Uczestnicy dowiedzą się jak w sposób praktyczny wyszukiwać formacje harmoniczne na wykresie. Poznają sposoby automatycznej identyfikacji formacji z wykorzystaniem wskaźników instalowanych na platformie MT4. Omówione zostaną również bieżące formacje harmoniczne, które pojawiły się na aktualnych wykresach. Szkolenie prowadzi Redakcja Comparic.pl – dla wszystkich zarejestrowanych dostęp do nagrania (również z pierwszej części)!

Środa, 27 lipca

18:00 Price Action w praktyce – Dzięki szkoleniu poznasz metody analityczne wykorzystujące czysty ruch ceny. Ponadto dowiesz się, jak w prosty sposób wdrożyć je w codzienny trading, budując własny system inwestycyjny.

19:00 Porozmawiajmy o rynkach: Ichimoku z A. Haraburdą – Porozmawiajmy o rynkach to unikalny cykl praktycznych webinariów prowadzonych przez doświadczonych traderów, praktyków rynków kapitałowych, którzy na żywym rynku omówią bieżącą sytuację oraz okazje transakcyjne, które dostrzegają. Każde spotkanie będzie prowadzone w kontekście określonej metody stosowanej na codzień przez prowadzącego i stanowić będzie unikalne połączenie praktyki z teorią na temat tradingu. Szkolenie prowadzi Redakcja Comparic.pl – dla wszystkich zarejestrowanych dostęp do nagrania!

20:00 Analiza Techniczna i jej podstawowe formacje – Do dobrego zrozumienia dalszych metod warto jest przypomnieć sobie kluczowe formacje które omówimy w tym webinarze. Przedstawimy podstawowe formacje cenowe (m.in. kliny, RGR), dwie najpopularniejsze formacje świec japońskich i kilka sposobów rozgrywania transakcji w oparciu o te schematy. Szkolenie prowadzi Redakcja Comparic.pl – dla wszystkich zarejestrowanych dostęp do nagrania!

Czwartek, 28 lipca

12:00 Tendencje i sygnały na rynkach akcji – Na szkoleniu dowiesz się jakie są aktualne tendencje na indeksach DAX, WIG20, mWIG40 oraz sWIG80 z wyeksponowaniem szans i zagrożeń dla rynku akcji. Poznasz spółki tzw. liderów / outsiderów z głównych segmentów z GPW, na których wystąpiły kluczowe sygnały techniczne.

18:00 Praktyczna psychologia w tradingu – Szkolenie przygotowane specjalnie dla inwestorów chcących poznać podstawowe i najważniejsze aspekty psychologii inwestowania.

Piątek, 29 lipca

09:15 Przegląd rynkowy – Zapraszamy na codzienny przegląd rynkowy, gdzie w pigułce zostanie przedstawiona sytuacja na wybranych rynkach. Na webinarium dowiesz się w skrócie, czym obecnie żyją rynki oraz jak wygląda sytuacja na wykresach wybranych instrumentów finansowych. Od rynku walutowego przez indeksy giełdowe, surowce czy obligacje.

19:00 Wprowadzenie do automatyzacji handlu (MQL4) – Szkolenie ma na celu prezentację możliwości języka MQL4 wbudowanego w platformę BossaFX w zakresie tworzenia i wykorzystania własnych narzędzi wspomagających handel na rynkach pozagiełdowych (OTC), w tym rynku FOREX.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here