Naga MarketsOstatnia szansa na zapisy na dzisiejsze szkolenie z Ichimoku!
źródło: fotolia.com

Oferta seminariów internetowych (tzw. webinariów) organizowanych przez redaktorów Comparic oraz naszych partnerów jest tak bogata, że co tydzień macie Państwo możliwość zażycia solidnej dawki edukacji na temat inwestowania na rynkach kapitałowych. W bieżącym tygodniu (25-29 kwietnia) czekają Was następujące kursy i szkolenia:

WSZYSTKIE PREZENTOWANE PONIŻEJ KURSY SĄ DARMOWE! PEŁNY KALENDARZ SZKOLEŃ COMPARIC.PL DOSTĘPNY TUTAJ.
Zanim przejdziemy dalej, chcielibyśmy przypomnieć Państwu o starcie nowego cyklu szkoleń online brokera XM, który rozpoczął się już kwietnia o godzinie 20:00 – cykl będzie trwał przez kolejne trzy miesiące. Dodatkowo 28 maja Marcina Wenus poprowadzi w Katowicach stacjonarne szkolenie z Price Action – oczywiście bezpłatnie!

Poniedziałek 25.04

09:00 Przegląd Price Action z Marcinem Wenusem – Trader i redaktor naczelny Comparic.pl raz w miesiącu prowadzi na żywo przegląd rynków metodą Price Action. Dołącz i sprawdź jakie sygnały PA Marcin znalazł na ten miesiąc oraz jakie transakcje rozważa. Uczestnicy będą mieli możliwość zadawania pytań w trakcie webinaru, a następnie otrzymają dostęp do nagrania. Wszystkie zapisane osoby dostaną dostęp do nagrania!

18:00 Sztuka spekulacji – Czy wiesz dlaczego warto inwestować i na co zwrócić uwagę stawiając pierwsze kroki na rynkach finansowych? Poznaj najważniejsze pojęcia i zasady tradingu. Dowiedz się jak stworzyć swój własny trading plan. Strategia inwestycyjna, styl inwestowania i system transakcyjny przestaną być dla Ciebie zagadką. To Twój początek drogi do profesjonalnego handlu!

Wtorek 26.04

16:00 Strategiczne podejcie do rynku – Posiedzenia głównych banków centralnych, ważne wydarzenia makroekonomiczne, bieżące trendy rynkowe i analiza techniczna głównych par walutowych, indeksów i surowców. Dowiedz się jak połączyć analizę techniczną i fundamentalną, aby zwiększyć skuteczność swoich inwestycji.

18:00 Mistrz analizy technicznej – Poznaj najpopularniejszą metodę analizy wykorzystywaną przez inwestorów. Zobacz, jak na podstawie wykresów przewidywać przyszłe tendencje na rynkach. Sprawdź, w jaki sposób wyznaczać trendy i rozpoznawać formacje cenowe. Dowiedz się, jak wykresy wpływają wzajemnie na siebie. Zdobądź wiedzę bezcenną dla każdego Tradera!

19:00 FTOK Basic – Fibonacci Team od Kuchni Basic to projekt stworzony z myślą o cyklicznych konsultacjach webinarowych, podczas których prezentowane będą transakcje traderów Fibonacci Team, wyjaśniane przesłanki otwarcia pozycji, odsłaniane elementy stosowanej strategii oraz omawiane najciekawsze okazje inwestycyjne w ciągu ostatnich dni.

20:00 Price Action w grze długoterminowej – Podczas webinaru zaprezentowana zostanie technika price action w kontekście gry długoterminowej oraz podążania za trendem. Pokażemy jak określać trend oraz jak go wykorzystać. Jakie narzędzie pomagają w ocenie trendu. Szkolenie prowadzi Comparic.pl. Każda zapisana osoba otrzyma dostęp do nagrania – jeżeli nie możesz być obecny i tak możesz się zapisać!

Środa 27.04

09:00 Porozmawiajmy o rynkach – Jak działa broker. Jak działa rynek – webinar dla RoboForex prowadzony przez Comparic.pl. Prowadzącym spotkanie jest Marcin Nowogórski, trader oraz analityk. Chcemy zaprezentować Państwu nową formułę webinarów pod hasłem “porozmawiajmy o rynkach”. Serdecznie zapraszamy do udziału!

19:00 Trading – Twój drugi etat – Interesujesz się rynkami finansowymi? Zastanawiasz się jak pogodzić trading  ze stałą pracą? Zapraszamy zatem do udziału w szkoleniu Trading – Twój Drugi Etat. Na cotygodniowych spotkaniach dowiesz się jak analizować rynek i w jakich ramach czasowych operować, żeby poświęcać temu jak najmniej czasu. Trading naprawdę można pogodzić z pracą zawodową i udowodnimy Ci to na tych spotkaniach.

20:00 Wprowadzenie do opcji binarnych – czym są opcje binarne? szkolenie prowadzone przez portal Comparic.pl dla brokera uTrader wprowadzające do całego cyklu szkoleń o opcjach binarnych. Serdecznie zapraszamy do wspólnej edukacji z naszymi analitykami! Poruszane tematy nie będą dotyczyły tylko i wyłącznie OB, ale również wielu zagadnień analizy technicznej.

Czwartek 28.04

18:00 Fundamenty Rynku z Marcinem Kiepasem – Jak parkiety i waluty na całym świecie reagują na dane makroekonomiczne i jakie dane mogą zatrząść notowaniami? Jak i dlaczego oddziałują na siebie poszczególne rynki oraz instrumenty? Zyskaj wiedzę, która pozwoli Ci wykorzystać rynkowe zależności do prognozowania przyszłych ruchów. Poznaj możliwości, jakie niosą za sobą informacje z kraju i zagranicy i wykorzystaj je w praktyce! Szkolenie poprowadzi Główny Analityk Admiral Markets Marcin Kiepas.

Piątek 29.04

07:30 Poranny przegląd scenariuszy – Poranny przegląd scenariuszy – krótkie, trwające do 30 min spotkanie prezentujące najważniejsze miejsca w danym dniu dla 10 głównych instrumentów: EURUSD, GBPUSD, USDJPY, EURJPY, AUDUSD, NZDUSD, USDCAD, DAX30, SP500 oraz złota.

10:40 Codzienny przegląd rynkowy – Zapraszamy na codzienny przegląd rynkowy, gdzie w pigułce zostanie przedstawiona sytuacja na wybranych rynkach. Na webinarium dowiesz się w skrócie, czym obecnie żyją rynki oraz jak wygląda sytuacja na wykresach wybranych instrumentów finansowych. Od rynku walutowego przez indeksy giełdowe, surowce czy obligacje.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here