Naga MarketsBusiness man get an idea , eps10 vector format
źródło: fotolia.com

Oferta seminariów internetowych (tzw. webinariów) organizowanych przez redaktorów Comparic.pl oraz naszych partnerów jest tak bogata, że co tydzień macie Państwo możliwość zażycia solidnej dawki edukacji na temat inwestowania na rynkach kapitałowych. W bieżącym tygodniu (20-24 czerwca) czekają Was następujące kursy i szkolenia:


Poniedziałek, 20 czerwca

17:00 Kurs inwestowania dla początkującychWeź udział w bezpłatnym Kursie Inwestowania dla Początkujących i rozpocznij przygodę z rynkami finansowymi w odpowiedni sposób. W pierwszy dzień Kursu zdobędziesz odpowiednią wiedzę teoretyczną, natomiast drugiego dnia nasi Eksperci poprowadzą dla Ciebie sesję Live Trading, która pomoże Ci w kwestii zastosowania zdobytej wiedzy w praktyce. Dodatkowo, każdy uczestnik Kursu otrzyma za darmo Ebook “Skuteczna Strategia Inwestowania od A do Z”.

20:00 Wydarzenia fundamentalne w tradingu cz. 1 – dane makroekonomiczne: Dane makroekonomiczne wprowadzają wiele zamieszania w umysłach traderów. Częste są sytuacje, że odczyt był dobry, a spadło – albo odwrotnie. Wielu traderów nie rozumiejąc podstawowych zagadnień odrzuca w ogóle czytanie danych makro skupiając się wyłącznie na wykresach. Szkolenie prowadzi Redakcja Comparic.pl – dla wszystkich zarejestrowanych dostęp do nagrania!

Wtorek, 21 czerwca

16:00 Strategiczne podejście do rynku: Posiedzenia głównych banków centralnych, ważne wydarzenia makroekonomiczne, bieżące trendy rynkowe i analiza techniczna głównych par walutowych, indeksów i surowców. Dowiedz się od Mateusza Adamkiewicza z HFT Brokers jak skutecznie połączyć analizę techniczną i fundamentalną, aby zwiększyć skuteczność swoich inwestycji.

17:00 Kurs inwestowania dla początkującychWeź udział w bezpłatnym Kursie Inwestowania dla Początkujących i rozpocznij przygodę z rynkami finansowymi w odpowiedni sposób. W pierwszy dzień Kursu zdobędziesz odpowiednią wiedzę teoretyczną, natomiast drugiego dnia nasi Eksperci poprowadzą dla Ciebie sesję Live Trading, która pomoże Ci w kwestii zastosowania zdobytej wiedzy w praktyce. Dodatkowo, każdy uczestnik Kursu otrzyma za darmo Ebook “Skuteczna Strategia Inwestowania od A do Z”.

20:00 Wydarzenia fundamentalne w tradingu cz. 2 – Banki centralne: Druga część spotkania na temat wydarzeń fundamentalnych. Banki centralne rządzą rynkiem walutowym zawiadując polityką monetarną. Znajomość metod ich działania oraz zdolnośc przewidywania ich posunięć jest kluczowa dla inwestora na rynku walutowym. Szkolenie prowadzi Redakcja Comparic.pl – dla wszystkich zarejestrowanych dostęp do nagrania!

Środa, 22 czerwca

09:00 Porozmawiajmy o rynkach – Jak działa rynek, broker i psychika tradera indywidualnego: Porozmawiajmy o rynkach to unikalny cykl praktycznych webinariów prowadzonych przez doświadczonych traderów, praktyków rynków kapitałowych, którzy na żywym rynku omówią bieżącą sytuację oraz okazje transakcyjne, które dostrzegają. Każde spotkanie będzie prowadzone w kontekście określonej metody stosowanej na codzień przez prowadzącego i stanowić będzie unikalne połączenie praktyki z teorią na temat tradingu. Szkolenie prowadzi Redakcja Comparic.pl – dla wszystkich zarejestrowanych dostęp do nagrania!

17:00 Podstawowe zastosowania oscylatorów w analizie technicznej: Szkolenie poświęcone jest oscylatorom – popularnym wskaźnikom analizy technicznej. Podczas szkolenia dowiesz się m.in. Czym są oscylatory? Jak działają najpopularniejsze z nich? Jak stosować je w praktycznej analizie wykresów?

20:00 Strategia poziomów Fibonacciego dla rynku walutowego: Złoty podział związany bezpośrednio z ciągiem liczb Fibonacciego występuje w przyrodzie, sztuce i muzyce – jak się okazuje, również na rynkach pozwala podejmować skuteczne decyzje handlowe. W trakcie szkolenia uczestnicy zapoznają się z podstawowym narzędziem mierzenia zniesień wewnętrznych Fibonacciego, niezwykle przydatnym w określaniu poziomów zwrotnych, wsparć, oporów i potencjalnych celów transakcyjnych. Szkolenie prowadzi Redakcja Comparic.pl – dla wszystkich zarejestrowanych dostęp do nagrania!

Czwartek, 23 czerwca

17:00 Podstawowe mechanizmy rynków pozagiełdowych (OTC): Szkolenie stanowi wprowadzenie do tematyki inwestowania na rynkach pozagiełdowych. Podczas wykładu dowiesz się: Czym jest rynek pozagiełdowy (Over the Counter) i jakim podstawowym mechanizmom podlega? Jak obliczyć depozyt zabezpieczający, wartość pipsa czy spread-u.

18:00 Podstawy analizy technicznej: Podczas spotkania poznasz najważniejsze założenie i formacje analizy technicznej, a przede wszystkim ich praktyczne zastosowanie w codziennej analizie wykresów na platformie HFT Trader MT4.

Piątek, 24 czerwca

10:40 Codzienny przegląd rynkowy: Zapraszamy na codzienny przegląd rynkowy, gdzie w pigułce zostanie przedstawiona sytuacja na wybranych rynkach. Na webinarium dowiesz się w skrócie, czym obecnie żyją rynki oraz jak wygląda sytuacja na wykresach wybranych instrumentów finansowych. Od rynku walutowego przez indeksy giełdowe, surowce czy obligacje.

17:00 Momentum Trading – handel przy użyciu oscylatorów: Szkolenie stanowi kontynuację “Podstawowych zastosowań oscylatorów w analizie technicznej”. Ma charakter praktycznej ilustracji zagadnień związanych z posługiwaniem się momentum i oscylatorami w handlu na rynkach finansowych.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here