Naga MarketsBusiness man get an idea , eps10 vector format
źródło: fotolia.com

Oferta seminariów internetowych (tzw. webinariów) organizowanych przez redaktorów Comparic.pl oraz naszych partnerów jest tak bogata, że co tydzień macie Państwo możliwość zażycia solidnej dawki edukacji na temat inwestowania na rynkach kapitałowych. W bieżącym tygodniu (18-22 lipca) czekają Was następujące kursy i szkolenia:

Bieżącą listę można śledzić również w aplikacji mobilnej Comparic.pl lub w kalendarzu bezpośrednio dostępnym na portalu – zobacz.


Poniedziałek, 18 lipca

17:00 Kurs Inwestowania dla Początkujących – Weź udział w bezpłatnym Kursie Inwestowania dla Początkujących i rozpocznij przygodę z rynkami finansowymi w odpowiedni sposób. W pierwszy dzień Kursu zdobędziesz odpowiednią wiedzę teoretyczną, natomiast drugiego dnia nasi Eksperci poprowadzą dla Ciebie sesję Live Trading, która pomoże Ci w kwestii zastosowania zdobytej wiedzy w praktyce. Dodatkowo, każdy uczestnik Kursu otrzyma za darmo Ebook “Skuteczna Strategia Inwestowania od A do Z”.

18:00 Podstawy analizy technicznej cz. II – Podczas spotkania poznasz założenia i najbardziej popularne formacje cenowe szkoły klasycznej i szkoły japońskiej, a także sposoby ich wykorzystania w codziennym handlu. Dowiesz się m.in.: jakie są rodzaje formacji cenowych; jak łączyć formacje cenowe z innymi aspektami analizy technicznej (trend, poziomy wsparcia i oporu); w jaki sposób wykorzystać formacje cenowe w codziennym handlu

20:00 Podstawy Price Action – Czytanie wykresu świecowego nie jest trudnym zagadnieniem o ile znamy kilka podstawowych zasad pozwalających właściwie interpretować ruchy cenowe. Szkolenie prowadzi Redakcja Comparic.pl – dla wszystkich zarejestrowanych dostęp do nagrania!

Wtorek, 19 lipca

16:00 Strategiczne podejście do rynku – Posiedzenia głównych banków centralnych, ważne wydarzenia makroekonomiczne, bieżące trendy rynkowe i analiza techniczna głównych par walutowych, indeksów i surowców. Dowiedz się od Mateusza Adamkiewicza z HFT Brokers jak skutecznie połączyć analizę techniczną i fundamentalną, aby zwiększyć skuteczność swoich inwestycji.

17:00 Kurs Inwestowania dla Początkujących – Weź udział w bezpłatnym Kursie Inwestowania dla Początkujących i rozpocznij przygodę z rynkami finansowymi w odpowiedni sposób. W pierwszy dzień Kursu zdobędziesz odpowiednią wiedzę teoretyczną, natomiast drugiego dnia nasi Eksperci poprowadzą dla Ciebie sesję Live Trading, która pomoże Ci w kwestii zastosowania zdobytej wiedzy w praktyce. Dodatkowo, każdy uczestnik Kursu otrzyma za darmo Ebook “Skuteczna Strategia Inwestowania od A do Z”.

18:00 Wprowadzenie do tradingu harmonicznego – Pierwsza część dwu-częściowego webinaru, który poświęcony będzie interesującej tematyce trandingu harmonicznego. Omówione zostaną podstawowe formacje harmoniczne czyli AB=CD, GARTLEY, BAT, CRAB, BUTTERFLY. Uczestnicy zapoznani zostaną z najskuteczniejszymi formacjami oraz elementami, które formacja powinna spełniać, żeby transakcji pod nią mogła zakończyć się sukcesem. Szkolenie prowadzi Redakcja Comparic.pl – dla wszystkich zarejestrowanych dostęp do nagrania!

20:00 Price Action w grze długoterminowej – Podczas webinaru zaprezentowana zostanie technika price action w kontekście gry długoterminowej oraz podążania za trendem. Pokażemy jak określać trend oraz jak go wykorzystać. Jakie narzędzie pomagają w ocenie trendu. Szkolenie prowadzi Redakcja Comparic.pl – dla wszystkich zarejestrowanych dostęp do nagrania!

Środa, 20 lipca

09:00 Porozmawiajmy o rynkach i Price Action z Marcinem Wenusem – Porozmawiajmy o rynkach to unikalny cykl praktycznych webinariów prowadzonych przez doświadczonych traderów, praktyków rynków kapitałowych, którzy na żywym rynku omówią bieżącą sytuację oraz okazje transakcyjne, które dostrzegają. Każde spotkanie będzie prowadzone w kontekście określonej metody stosowanej na codzień przez prowadzącego i stanowić będzie unikalne połączenie praktyki z teorią na temat tradingu. Szkolenie prowadzi Redakcja Comparic.pl – dla wszystkich zarejestrowanych dostęp do nagrania!

18:00 Techniki Fibonacciego w praktyce – Geometria i harmonia rynku fascynuje wielu inwestorów. To właśnie dzięki proporcjom znanym z ciągu liczb Fibonacciego można szukać potencjalnych miejsc zwrotnych na rynku.

20:00 Analiza Techniczna – Strefy wsparcia i oporu oraz linie trendu – Łukasz Nowacki wprowadzi Cię w świat analizy technicznej omawiając jej najważniejsze zagadnienia takie jak trend, wsparcia, opory oraz podstawowe formacje. Dokładnie przyjrzymy się również strefom S/R oraz liniom trendu! Szkolenie prowadzi Redakcja Comparic.pl – dla wszystkich zarejestrowanych dostęp do nagrania!

Czwartek, 21 lipca

18:00 Wskaźniki trendowe i oscylatory – Sprawdź czym różnią się wskaźniki od oscylatorów i kiedy używać jednych, a kiedy drugich. Zobacz, jak się nimi posługiwać oraz jak opierać swój trading na popularnych wskaźnikach i oscylatorach.

Piątek, 22 lipca

09:15 Przegląd rynkowy – Zapraszamy na codzienny przegląd rynkowy, gdzie w pigułce zostanie przedstawiona sytuacja na wybranych rynkach. Na webinarium dowiesz się w skrócie, czym obecnie żyją rynki oraz jak wygląda sytuacja na wykresach wybranych instrumentów finansowych. Od rynku walutowego przez indeksy giełdowe, surowce czy obligacje.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here