Naga MarketsBusiness man get an idea , eps10 vector format
źródło: fotolia.com

Oferta seminariów internetowych (tzw. webinariów) organizowanych przez redaktorów Comparic.pl oraz naszych partnerów jest tak bogata, że co tydzień macie Państwo możliwość zażycia solidnej dawki edukacji na temat inwestowania na rynkach kapitałowych. W bieżącym tygodniu (6-10 czerwca) czekają Was następujące kursy i szkolenia:


Poniedziałek, 13 czerwca

10:00 – 17:00 Czat z analitykami – przez trzy kolejne dni analitycy Admiral Markets odpowiadać będą na pytania uczestników Czatu. Masz pytania dotyczące analizy technicznej lub fundamentalnej? Interesuje Cię pogląd eksperta na bieżącą sytuację rynkową? Zarejestruj się już dziś!

20:00 Zarządzanie kapitałem – Ponieważ nawet najlepszy system bez ustalenia tzw. money management jest niekompletny. Któż chciałby zarabiać niewielką pozycją, a tracić ogromną? Łukasz Nowacki przedstawi różne metody zarządzania pieniędzmi, sposoby szacowana ryzyka oraz pomoże w nauce jego kontrolowania. Szkolenie prowadzi redakcja Comparic.pl – każda zapisana osoba (niezależnie od udziału) otrzyma dostęp do nagrania!

Wtorek, 14 czerwca

17:00 S/R Trading – wsparcia i opory w praktyceSzkolenie stanowi kontynuację “Wprowadzenia do analizy technicznej”. Ma charakter praktycznej ilustracji zagadnień związanych z posługiwaniem się pojęciami wsparcia i oporu. Spotkanie w całości poprowadzone przez Sebastiana Zadorę.

Środa, 15 czerwca

9:00 Porozmawiajmy o rynkach – Ichimoku Kinko HyoPorozmawiajmy o rynkach to unikalny cykl praktycznych webinariów prowadzonych przez doświadczonych traderów, praktyków rynków kapitałowych, którzy na żywym rynku omówią bieżącą sytuację oraz okazje transakcyjne, które dostrzegają. W tę środę spotkanie poprowadzi Andrzej Haraburda, który wprowadzi uczestników szkolenia w kompleksową strategię Ichimoku Kinko Hyo. Po zakończeniu szkolenia dostęp do nagrania!

18:00 Podstawy analizy fundamentalnej – Podczas tego webinarium dowiesz się, jakie czynniki mogą być brane pod uwagę przy analizie fundamentalnej rynku forex. Poznasz m.in. czym są: przepływy kapitału czy cykle koniunkturalne. Dowiesz się, jak na rynek walutowy wpływa polityka monetarna oraz notowania obligacji rządowych. Dodatkowo zobaczysz, na które dane makroekonomiczne zwracać uwagę. CPI, PPI, PMI, a może NFP? Te skróty nie będą już dla Ciebie tajemnicze.

20:00 Strategia Bollinger Bands M5 – W trakcie szkolenia uczestnicy będą mieli możliwość poznania strategii inwestycyjnej Bollinger Bands M5 opartej o popularne Wstęgi Bollingera. Oprócz opisu wskaźnika, zaprezentowane zostaną zasady strategii, przykładowe wejścia na żywo oraz testy skuteczności podczas zawierania pozycji. Dodatkowo uczestnicy dowiedzą się jak filtrować sygnały przy wykorzystaniu innych popularnych wskaźników i podstawowych narzędzi analizy technicznej.

Czwartek, 16 czerwca

17:00 Stosowanie formacji liniowych w praktycznym handlu – Szkolenie stanowi kontynuację “Podstaw formacji liniowych”. Ma charakter praktycznej ilustracji zagadnień związanych z posługiwaniem się różnorodnymi formacjami cenowymi w analizie technicznej wykresów. Spotkanie w całości poprowadzi Sebastian Zadora.

Piątek, 17 czerwca

17:00 Liczby Fibonacciego na rynkach finansowych – Skąd wzięły się liczby Fibonacciego i jakie jest ich obecne znaczenie na rynkach? Jakie są podstawowe metody analizy wykresów przy użyciu liczb Fibonacciego?Na te i inne pytania związane z liczbami Fibonacciego odpowie Mateusz Malkiewicz.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here