Naga MarketsBusiness man get an idea , eps10 vector format
źródło: fotolia.com

Oferta seminariów internetowych (tzw. webinariów) organizowanych przez redaktorów Comparic.pl oraz naszych partnerów jest tak bogata, że co tydzień macie Państwo możliwość zażycia solidnej dawki edukacji na temat inwestowania na rynkach kapitałowych. W bieżącym tygodniu (8-12 sierpnia) czekają Was następujące kursy i szkolenia:

Bieżącą listę można śledzić również w aplikacji mobilnej Comparic.pl lub w kalendarzu bezpośrednio dostępnym na portalu – zobacz.


Poniedziałek, 8 sierpnia

20:00 Zlecenia obronne Stop Loss – Zlecenie obronne to podstawa każdej transakcji spekulacyjnej. Tymczasem większość inwestorów zapomina jak ważna jest optymalizacja tego aspektu tradingu. Istnieje wiele metod ustawiania SL w oparciu o różne wartości i warto je poznać już na początku. Szkolenie prowadzi Redakcja Comparic.pl – dla wszystkich zarejestrowanych dostęp do nagrania!

Wtorek, 9 sierpnia

17:00 Nowoczesne Metody Handlu na Rynkach Finansowych – W ostatnim czasie na rynkach finansowych powstało dużo nowych instrumentów finansowych, na których można osiągnąć ponadprzeciętne zyski. Na szkoleniu zapoznamy się z nowoczesnymi metodami inwestowania. Omówimy kontrakty CFD opiewające na akcje, obligacje niemieckie, indeksy oraz waluty. Oprócz tego poznamy najnowocześniejsze narzędzie inwestycyjne ułatwiające pracę Tradera. Po uczestnictwie w szkoleniu specyfikacja najnowszych instrumentów dostępnych na rynku Forex będzie dla Ciebie zrozumiała.

18:00 Wskaźniki Analizy Technicznej – które pomagają zarabiać, a które zbankrutować? Wskaźniki analizy technicznej dla początkującego inwestora wywołują efekt WOW, natomiast przez bardziej doświadczonych inwestorów często są zupełnie odrzucane. Prawda dotycząca wskaźników leży jednak po środku i niektóre wskaźniki mogą być przydatne w codziennym tradingu. Omówione zostaną średnie kroczące, linie trendu, wstęga Bollingera, RSI, MACD, Stochastic, DTosc pod kątem przydatności dla tradera. Szkolenie prowadzi Redakcja Comparic.pl – dla wszystkich zarejestrowanych dostęp do nagrania!

Środa, 10 sierpnia

18:00 Podstawy analizy technicznej – Podczas spotkania poznasz najważniejsze pojęcia i założenia analizy technicznej oraz jej praktyczne zastosowanie w codziennej analizie wykresów na platformie HFT Trader MT4.

19:00 Strategia boxów w tradingu – Porozmawiajmy o rynkach to unikalny cykl praktycznych webinariów prowadzonych przez doświadczonych traderów, praktyków rynków kapitałowych, którzy na żywym rynku omówią bieżącą sytuację oraz okazje transakcyjne, które dostrzegają. Każde spotkanie będzie prowadzone w kontekście określonej metody stosowanej na codzień przez prowadzącego i stanowić będzie unikalne połączenie praktyki z teorią na temat tradingu. Szkolenie prowadzi Redakcja Comparic.pl – dla wszystkich zarejestrowanych dostęp do nagrania (również z pierwszej części)!

Czwartek, 11 sierpnia

12:00 Tendencje i sygnały na rynkach akcji – Na szkoleniu dowiesz się jakie są aktualne tendencje na indeksach DAX, WIG20, mWIG40 oraz sWIG80 z wyeksponowaniem szans i zagrożeń dla rynku akcji. Poznasz spółki tzw. liderów / outsiderów z głównych segmentów z GPW, na których wystąpiły kluczowe sygnały techniczne.

17:00 Podążaj Śladami Wielkich Graczy – Choć na rynku walutowym króluje analiza techniczna, nie można zapominać o makroekonomii. Jest wiele cyklicznych wskaźników i wydarzeń rynkowych, które mają znaczący wpływ na notowania. Niektóre z nich potrafią zmieniać nawet długoterminowe trendy, dlatego wiedza o nich oraz umiejętność ich wykorzystywania w praktyce jest niezbędna do prowadzenia efektywnego handlu. Na szkoleniu poznasz najważniejsze czynniki, które mogą zakłócać trendy wyznaczone na poszczególnych instrumentach finansowych. Dowiedz się, jak makroekonomia może wpływać na wycenę poszczególnych aktywów.

Piątek, 12 sierpniaConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here