Naga MarketsMarcin Wenus podczas szkolenia Price Action w Krakowie (6 grudnia 2014 r.)

Wszystkich chętnych zapraszamy na darmowe seminarium o Price Action, które poprowadzi Marcin Wenus z comparic.pl. Szkolenie jest współorganizowane z brokerem XM.

Szkolenie odbędzie się sobotę 28 lutego 2015 r. w Warszawie, Hotel Marriott, Sala Kongresowa. Zajęcia zaczynają się o godz. 10:00 i potrwają do godz. 17:00. Jest to wyjątkowa okazja do zdobycia cennej i fachowej wiedzy od praktyka PA. Na zajęciach będziecie również mogli zadawać pytania Marcinowi, który strategię Price Action stosuje od wielu lat i wie o niej praktycznie wszystko. Codziennie możecie również śledzić jego Setupy Price Action na naszym portalu: Setupy Price Action

Zapisy na seminarium na stronie: www.xm.com/pl/warsaw-seminar

Marcin zaprezentuje m.in. następujące tematy:

  • omówienie techniki Price Action
  • omówienie sygnałów Price Action
  • sposób rozgrywania poszczególnych sygnałów
  • analiza 15 par walutowych techniką Price Action na platformie
  • proces decyzyjny oraz skrypt pomagający w jego przeprowadzeniu
  • prezentacja zaawansowanego dziennika tradingowego,
  • dokładny opis strategii Price Action Marcina Wenusa – otwieranie pozycji, zarządzanie kapitałem, zarządzanie otwartą pozycją, zamykanie pozycji

 

Dokładny opis strategii PA stosowanej przez Marcina znajduje się tutaj: comparic.pl/strategia-price-action-wedlug-marcina-wenusa

Szkolenie będzie podzielone na dwie części. W części pierwszej, która będzie otwarta dla wszystkich uczestników, zostaną omówione podstawowe zagadnienia oraz teoria strategii Price Action.

Część druga szkolenia będzie częścią zamkniętą, w której uczestniczyć będą mogli tylko klienci XM . W części drugiej omówione zostaną konkretne przykłady sygnałów Price Action, sposoby ich rozegrania oraz zastosowanie praktyczne.

Oczywiście XM zapewni na miejscu możliwość otwarcia darmowego konta handlowego wszystkim uczestnikom, którzy nie są klientami XM, a chcieliby uczestniczyć w drugiej części szkolenia. Jeżeli nie macie konta u brokera XM, a chcielibyście zacząć u niego grać lub po prostu go sprawdzić to zachęcamy do założenia konta, na które otrzymacie 30USD bez potrzeby wpłaty własnego depozytu. Więcej o tej promocji w naszym artykule 100 zł na konto od XM bez depozytu.

Dodatkowo każdy uczestnik szkolenia będzie mógł otrzymać specjalne narzędzie, które pomoże krok po kroku przeprowadzić przez proces decyzyjny przy otwieraniu pozycji.

Po szkoleniu będzie też możliwość dołączenia do elitarnej, zamkniętej grupy traderów stosujących Price Action.

Liczba miejsc jest ograniczona, także kto pierwszy ten lepszy.

button_zarejestrujsieConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here