Naga MarketsProjekt Dark Pool DEFI pozwala z głową zarobić na rynku kryptowalut z ograniczonym ryzykiem, podkreślił Tomasz Piwoński, zarządzający funduszem. Jest to pierwsza na świecie zdecentralizowana giełda typu Dark Pool, na której nie będzie informacji dotyczących zrealizowanych zleceń, a inwestorzy otrzymają środki za każde złożone zlecenie. Zapraszamy na specjalny odcinek, w którym zarządzający Inside Solution One opowiada o swoim najnowszym projekcie. Oglądaj najnowszy odcinek!

  • Jak bezpiecznie zarobić na rynku kryptowalut?
  • Rynek kryptowalut jest nadal nieefektywny. Gwałtowny wzrost wartości rynku DEFI
  • Rynek DEFI przetrwa, choćby bitcoin kosztował 0 dolarów, uważa zarządzający funduszem

Te artykuły również Cię zainteresują
Dark Pool DEFI będzie płacił inwestorom za składanie zleceń

Świat zmienia się na naszych oczach. Powstały nowe narzędzia m.in. zdecentralizowane giełdy i finanse tzw. DEFI, które moim zdaniem zupełnie zmieniają obraz rynku. Ta rewolucja już się stała i nawet jeśli krypto, które znamy zawaliłyby się to w ich miejsce powstaną nowe, które mogą mieć pokrycie w realnych wartościach – oznajmił T. Piwoński.

Projekt Dark Pool DEFI pozwala z głową zarobić na rynku kryptowalut z ograniczonym ryzykiem. Jest to pierwsza na świecie zdecentralizowana giełda typu Dark Pool, na której nie ma informacji dotyczących zrealizowanych zleceń.

Rynek kryptowalut jest nadal nieefektywny, jest dużo prościej robić arbitraże, transakcje bez lub z ograniczonym ryzykiem. Zaobserwowaliśmy również gwałtowny wzrost wartości rynku DEFI. Ten rynek przetrwa, choćby bitcoin kosztował 0 dolarów – dodał.

Dark Pool DEFI będzie płacił inwestorom za składanie zleceń. Trzy najważniejsze czynniki projektu to:

  • Dark Pool odnotuje ogromne zyski, jeśli rynek krypto się załamie;
  • Za każde wystawione zlecenie do Dark Poola inwestor otrzyma pieniądze, które będą stanowiły udział w puli Dark Poola;
  • Jeśli inwestor nie chce być udziałowcem może od razu wypłacić należne środki.

Comparic24.TV to telewizja internetowa prowadzona przez redaktorów portalu Comparic.pl Z warszawskiego studia nadajemy codziennie, przygotowując inwestorów detalicznych do kolejnej sesji już od 08:00. Dołącz do naszej społeczności już teraz i śledź transmisje na żywo między innymi na Facebooku! Subskrybuj również kanał YouTube, aby zapoznać się z najciekawszymi materiałami!

Zobacz również inne audycje:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: index dow jones | wykres kryptowalut | zlotowka | blik co to |Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here