Naga Marketsdanske-bank-logoZ początkiem tygodnia warto rozejrzeć się za możliwymi okazjami do zajęcia zyskownych pozycji. Analitycy Danske Bank upatrują takich w prognozowanych przez siebie wzrostach EUR.


EUR/USD

Byki nie pozwalają parze na długo pozostać poniżej poziomu 1,1200, co wskazuje na możliwość dalszych wzrostów na głównej parze walutowej – zauważają analitycy Danske Bank. Przekroczenie zeszłotygodniowego maksimum na 1,1257 będzie dla nas sygnałem wejścia w długie pozycje, zabezpieczone poniżej 1,1230 z pierwszym poziomem docelowym już na poziomie 1,1282. Mimo tak nieodległego celu, sytuacja na wykresie wskazuje na to, że istnieje spore prawdopodobieństwo przetestowania okolic 1,1300 i po (miejmy nadzieję) udanym wybiciu, dalszą podróż na północ.

Wejście w długie pozycje powyżej 1,1257 powinno zdaniem analityków Danske Bank zapewnić zysk. Mankamentem pozycji może być bliska odległość od pierwszego poziomu oporu na 1.1284
Wejście w długie pozycje powyżej 1,1257 powinno zdaniem analityków Danske Bank zapewnić zysk. Mankamentem pozycji może być bliska odległość od pierwszego poziomu oporu na 1.1282.

Zyskaj jeszcze więcej na pozycji pozbywając się spreadu! Sprawdź zalety konta zerospread od HotForex

EUR/GBP

Przebicie piątkowego szczytu potwierdza bycze nastawienie rynku do EUR/GBP. Powrót w rejony 0,8679 powinien nieść ze sobą okazję do wejścia w długie pozycje. Pojawienie się sygnału kupna w tym rejonie uzupełni nasze prognozy wskazujące na ponowny test okolic 0,8725 – oceniają analitycy Danske.

eurgbpdailyConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here