Naga MarketsJeden z największych na świecie banków inwestycyjnych, Danske Bank dla pary walutowej USD/RUB  prognozuje kurs 72,00, natomiast parę EUR/RUB widzi w przyszłości na poziomie 83,50.  Analityk banku, Jens Sorensen ocenia ostatnie wydarzenia na linii USA – Rosja i nawiązuje do dalszego kursu walutowego.


Rekomendacje dużych banków publikujemy przy wsparciu brokera STO.

Kapitał będzie uciekał z Rosji

“Wczorajszy dzień to była czarna środa dla rosyjskiego rubla, ponieważ stracił on na wartości w ciągu dnia ponad 3,2% w stosunku do dolara amerykańskiego i euro. Rubel spadł do najniższego poziomu od listopada 2016 r. po publikacji amerykańskich sankcji określanych niczym “z piekła rodem” czy nazywane „anty-rosyjskimi.” – napisał Sorensen.

“Jeśli ustawa wejdzie w życie, a Rosja odwdzięczy się tym samym, szacujemy, że kurs USD / RUB może powędrować nawet do 72,00, podczas gdy EUR / RUB może wzrosnąć do 83,50, ponieważ każda znaczna wyprzedaż rosyjskiego długu, lokalnych kredytów i akcji zmniejszy zapotrzebowanie na rosyjską walutę.” – dodał.

Zostań klientem STO i otrzymuj tygodniowe Big Bank Report

Jednak zanim cena osiągnie poziom 72,00, na tę chwilę para USD/RUB ma do pokonania istotny opór w okolicach 67,00, który był wielokrotnie testowany w połowie 2016 roku.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here