Naga Marketsdanske-bank-logoAnalitycy Danska Bank nie są jednoznacznie zdecydowani do kierunku ruchu euro. Dla pary EURGBP prognozują wzrosty przekraczające 200 pipsów, jednak dla EURUSD ruch boczny o podobnej szerokości. Dzisiejsza prognoza dotyczy najbliższych 2-3 sesji. 


EURGBP

Zdaniem analityków Danska Bank w terminie najbliższych dni cena będzie rosła. Już od ponad miesiąca EURGBP porusza się pomiędzy wsparciem 0.8471, a oporem 0.8854. Niespełna dwa tygodnie temu przetestowane zostało wsparcie i obecnie obserwujemy ruch wzrostowy w kierunku 0.8854. Na drodze stoi jeszcze opór 0.8635, który za chwilę powinien zostać przełamany.

Wykres dla interwału D1.

Otrzymuj komentarze makroekonomiczne największych banków na swój adres email – odbierz darmowy okres próbny usługi FxWatcher i wykorzystaj przewagę na rynku!

EURUSD

Analitycy Danska Bank nie dają na razie większej szansy popytowi na przełamanie ostatniego lokalnego szczytu. EURUSD porusza się teraz pomiędzy oporem 1.0829, a wsparciem 1.0620. Daje to możliwość tradingu od bandy do bandy w zakresie zmienności przekraczającym 200 pipsów. Ruch ceny pomiędzy tymi poziomami powinien być kontynuowany w ciągu najbliższych 2-3 dni.

Wykres dla interwału D1.


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here