Naga MarketsZdaniem analityków Danske Bank dolar umocni się w stosunku do innych walut w terminie najbliższych 2 dni. Po wcześniejszym zdecydowanym ruchu wzrostowym, który trwał zarówno na EURUSD jak i na GBPUSD od połowy kwietnia obecne spadki na ten moment muszą być postrzegane jako korekta.


EURUSD

Po teście majowego maksimum na poziomie 1.1268 EURUSD przełamał lokalne wsparcie 1.1162 i obecnie zmierza w kierunku 1.1023. Zdaniem analityków banku przez najbliższe 2 dni spadki będą kontynuowane i EURUSD ma szansę na przetestowanie poziomu 1.1023. Analitycy wskazują również, że od końca kwietnia EURUSD utrzymuje się powyżej średniej kroczącej SMA 200 co potwierdza, że na tej parze w średni terminie pozostaje sentyment pro wzrostowy.

Odbierz darmowy Big Bank Report

EURUSD Danske Bank D1

GBPUSD

Po wyjściu górą z formacji trójkąta (co miało miejsce w kwietniu) GBPUSD poruszał się we wnętrzu kanału wzrostowego. W minionym tygodniu cena wyłamała ten poziom w dół, jednak spadki jak na razie nie są kontynuowane. Zdaniem Danske Bank wsparcie na poziomie 1.2757 może zostać przełamane w terminie najbliższych 2 dni.
GBPUSD Danske Bank D1tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here