Naga MarketsUmocnienie euro widoczne na EURUSD i EURGBP trwa w najlepsze. Wzrosty rozpoczęły się w połowie kwietnia, a pomimo tego popyt potrafi osiągać nowe maksima w każdym kolejnym tygodniu. Zdaniem analityków Danske Bank w okresie kolejnych 2 dni nie mamy powodu do obaw o kondycję popytu i wzrosty powinny być kontynuowane.


EURUSD

Według Danske Bank lokalny szczyt na poziomie 1.1285 powinien zostać lada moment przełamany. Osiągnięcie poziomu 1.1300 będzie oznaczało test poziomu, na jakim EURUSD nie gościł od września 2016 roku. Gdyby pod koniec tygodnia pojawiły się spadki (czego nie można wykluczyć ze względy na wybory parlamentarne w UK oraz decyzję EBC dotyczącą stóp procentowych) najbliższe wsparcia to: 1.1161, 1.1110.

Odbierz darmowy Big Bank Report

EURUSD Danske Bank D1

EURGBP

Zdaniem analityków banku opór 0.8751 zostanie w końcu przełamany. Najbliższym celem popytu będą wtedy kolejno: 0.8788, 0.8854 czyli marcowy i styczniowy szczyt. Jeżeli pojawi się korekta to najbliższym wsparciem zdaniem banku jest 0.8656. Do tego poziomu zbliża się od dołu średnia krocząca SMA 200.

EURGBP Danske Bank D1Dtokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here