TMS


danske-bank-logoZdaniem analityków Danske Bank euro w terminie najbliższych 2-3 dni nadal będzie się osłabiało. Analitycy wskazali to na przykładzie trzech par EURUSD, EURGBP i EURCHF.


EURUSD

Ruch spadkowy jaki obserwujemy na EURUSD od końca marca w kolejnych dniach powinien być kontynuowany. Zdaniem Danske Bank cena ma szansę na przetestowanie minimów z lutego i marca czyli poziomu 1.0494, który obecnie stanowi wsparcie.

Otrzymuj komentarze makroekonomiczne największych banków na swój adres email – odbierz darmowy okres próbny usługi FxWatcher i wykorzystaj przewagę na rynku!

EURUSD danske bank D1

Odbierz darmowy Big Bank Report

EURGBP

Bardzo zagęściła się sytuacja na wykresie EURGBP. Cena porusza się we wnętrzu dużego trójkąta, ostatnio w konsolidacji, a obecnie jeszcze zmniejszyła swój zakres ruchu poruszając się w małym trójkącie. Dla dalszego kierunku ruchu istotne może być również przełamanie średniej kroczącej SMA 200 (analitycy banku wskazali te formacje na poniższym wykresie).

Według prognozy banku w najbliższych dniach powinien zostać przetestowany poziom 0.8485, a być może nawet znajdujące się niewiele niżej dolne ograniczenie trójkąta.

EURGBP danske bank D1Invest Cuffs

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here