Naga Marketsdanske-bank-logoZdaniem analityków Danske Bank euro w terminie najbliższych 2-3 dni nadal będzie się osłabiało. Analitycy wskazali to na przykładzie trzech par EURUSD, EURGBP i EURCHF.


EURUSD

Ruch spadkowy jaki obserwujemy na EURUSD od końca marca w kolejnych dniach powinien być kontynuowany. Zdaniem Danske Bank cena ma szansę na przetestowanie minimów z lutego i marca czyli poziomu 1.0494, który obecnie stanowi wsparcie.

Otrzymuj komentarze makroekonomiczne największych banków na swój adres email – odbierz darmowy okres próbny usługi FxWatcher i wykorzystaj przewagę na rynku!

EURUSD danske bank D1

Odbierz darmowy Big Bank Report

EURGBP

Bardzo zagęściła się sytuacja na wykresie EURGBP. Cena porusza się we wnętrzu dużego trójkąta, ostatnio w konsolidacji, a obecnie jeszcze zmniejszyła swój zakres ruchu poruszając się w małym trójkącie. Dla dalszego kierunku ruchu istotne może być również przełamanie średniej kroczącej SMA 200 (analitycy banku wskazali te formacje na poniższym wykresie).

Według prognozy banku w najbliższych dniach powinien zostać przetestowany poziom 0.8485, a być może nawet znajdujące się niewiele niżej dolne ograniczenie trójkąta.

EURGBP danske bank D1tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here