Naga Markets


danske-bank-logoAnalitycy Danske Bank spodziewają się osłabienie euro w ciągu najbliższych 2-3 dni. Warto przy tym zauważyć, że już dzisiaj poznamy minutki z ostatnego posiedzenia FOMC. Prognoza banku zakłada zatem, że dzisiejsze minutki będą miały jastrzębi wydźwięk.


EURUSD

Obecnie EURUSD testuje wsparcie w rejonie 1.0500. Danske Bank wskazał ten poziom dokładnie na 1.0521 i prognozuje, że poziom ten zostanie jeszcze w tym tygodniu przełamany. Po udanym przełamaniu celem podaży będzie poziom 1.0340.

Otrzymuj komentarze makroekonomiczne największych banków na swój adres email – odbierz darmowy okres próbny usługi FxWatcher i wykorzystaj przewagę na rynku!

EURUSD danske D1

EURGBP

Analitycy banku wskazali poziom 0.8450 dla EURGBP jako ten, który za chwilę powinien zostać skutecznie przełamany. Poziomem docelowym dla ruchu spadkowego zdaniem Danske Bank jest 0.8305. Wprawdzie jeszcze przed południem podczas dzisiejszych notowań cena zareagowała już na poziom 0.8400 odbiciem, ale bank dał 2-3 dni na realizację opisanej prognozy.

EURGBP danske D1tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here