Naga Markets


danske-bank-logoW niemal wszystkich parach walutowych z USD, które analitycy Danske Bank wzięli pod lupę wskazują na osłabienie się dolara. Jedynym wyjątkiem jest tutaj para USDJPY, która zdaniem banku w najbliższych dniach poruszała się będzie ruchem bocznym.


EURUSD

Analitycy banku wskazują na ruch pary EURUSD we wnętrzu kanału wzrostowego. Ruch ten trwa już od połowy grudnia 2016 roku, a w minionym tygodniu testowane było dolne ograniczenie tego kanału. Test zakończył się wzrostowym odbiciem. Najbliższym celem wzrostów jest opór na poziomie 1.0825, który umocniony zostanie przez średnią kroczącą SMA 200.

Otrzymuj komentarze makroekonomiczne największych banków na swój adres email – odbierz darmowy okres próbny usługi FxWatcher i wykorzystaj przewagę na rynku!

EURUSD danske bank D1

Czy da się zarabiać tylko na podstawie rekomendacji bankowych? Sprawdź to odbierając darmowy Big Bank Report!

GBPUSD

W zupełnie innej sytuacji jest para GBPUSD. We wtorek nastąpiło wyłamanie górnego ograniczenia trójkąta i cena zatrzymała się na oporze 1.2905. Zdaniem Danske Bank poziom ten powinien zostać przełamany i w terminie najbliższych 2-3 sesji cena będzie rosła. Kolejne cele dla popytu, są usytuowane na poziomach: 1.3121, 1.3445.

GBPUSD danske bank D1tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here