Naga Marketsdanske-bank-logoDanske Bank spodziewa się w ciągu najbliższych 2-3 dni przełamania wsparcia na EURCHF oraz uspokojenia i ruchu bocznego na USDJPY. Zdaniem analityków euro osłabi się w całej rozciągłości. Analitycy wskazują na prawdopodobne spadki również na EURUSD i EURGBP.


USDJPY

Analitycy Danske Bank przyglądnęli się sytuacji technicznej na wykresie USDJPY. Ich zdaniem po teście wsparcia w rejonie 111.60 – 111.36 przez najbliższe 2-3 dni będziemy świadkami ruchu bocznego. Najbliższy cel popytu usytuowany jest na poziomie 115.62 i właśnie pomiędzy poziomami 111.60 – 115.62 będzie odbywał się ruch boczny w najbliższych dniach.

Wykres USDJPY dla interwału D1.
Wykres USDJPY dla interwału D1.

Otrzymuj komentarze makroekonomiczne największych banków na swój adres email – odbierz darmowy okres próbny usługi FxWatcher i wykorzystaj przewagę na rynku!

EURCHF

Zdaniem analityków Danske Bank EURCHF w najbliższych 2-3 dniach straci na wartości. Po nieudanym teście oporu na poziomie 1.0709 i odbiciu w kierunku wsparcia 1.0637 jest już tylko kwestią czasu przełamanie wsparcia na poziomie 1.0637.

Wykres EURCHF dla D1.
Wykres EURCHF dla interwału D1.


tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here