Naga Marketsdanske-bank-logoDanska Bank oczekuje, że przez najbliższe 2-3 dni nie pojawi się żaden większy ruch na GBPUSD i USDCHF. Nie oznacza to jednak, że nie będzie tu okazji do tradingu ponieważ GBPUSD porusza się teraz w konsolidacji równej 300 pipsów.


GBPUSD

Zdaniem analityków Danska Bank przez najbliższe 2-3 dni nie zostanie przełamany, żaden z kluczowych poziomów. Wsparcie znajduje się na poziomie 1.2413, natomiast trzy kolejne opory, w kierunku których cena powinna odbić, są usytuowane na poziomach: 1.2538, 1.2706, 1.2775. Ostatni ze wskazanych poziomów stanowi maksimum z ostatnich 4 miesięcy.

Wykres GBPUSD dla interwału D1.
Wykres GBPUSD dla interwału D1.

Otrzymuj komentarze makroekonomiczne największych banków na swój adres email – odbierz darmowy okres próbny usługi FxWatcher i wykorzystaj przewagę na rynku!

USDCHF

Pomimo faktu, że USDCHF od niemal dwóch miesięcy porusza się w trendzie spadkowym analitycy Danska Bank uważają, że czeka nas 2-3 dni ruchu w konsolidacji. Cena porusza się pomiędzy poziomami 0.9862 – 0.9986. Gdyby nawet przełamany został wskazany opór to popytowi umożliwi to zaledwie 60 pipsów ruchu wzrostowego ponieważ już na poziomie 1.0045 znajduje się kolejny (mocniejszy) opór. Z kolei przełamanie wsparcia 0.9862 oznaczać będzie spadek do najniższego poziomu od ponad dwóch miesięcy.

USDCHF dla interwału D1.
Wykres USDCHF dla interwału D1.


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here