Naga Marketsdanske-bank-logoPrzez ostatnie dwie sesje zdecydowanie umocnił się dolar. Widać to szczególnie na USDJPY i EURUSD. Zdaniem Danske Bank trendy na tych parach walutowych, są bardzo mocne i dotychczasowy kierunek ruchu będzie kontynuowany.


USDJPY – mocny trend wzrostowy

USDJPY pomimo już przebytego potężnego ruchu wzrostowego jaki obserwujemy od ogłoszenia wyniku wyborów w USA w terminie najbliższych 1-2 dni nadal powinien kontynuować ruch na północ. Cena obecnie zmierza w kierunku oporu na poziomie 119.00, a po jego przełamaniu 120.00. Dopiero gdyby podaż zdołała przełamać wsparcie na 117.00 może pojawić się tutaj ruch spadkowy z celem 116.12.

Otrzymuj komentarze makroekonomiczne największych banków na swój adres email – odbierz darmowy okres próbny usługi FxWatcher i wykorzystaj przewagę na rynku!

Wykres USDJPY dla interwału D1.
Wykres USDJPY dla interwału D1.

EURUSD – mocny trend spadkowy

Analitycy Danske Bank przez najbliższe 1-2 sesje widzą dla EURUSD kontynuację ruchu na południe. Presję podaży wzmacnia aktualne wskazanie wskaźnika MACD. W terminie najbliższych 2 sesji możemy się spodziewać testów wsparć: 1.0367, 1.0335 (poziom najniższy od 2003 roku), 1.0300. Dopiero wyjście ponad poziom 1.0539 zmieni obecny niedźwiedzi sentyment.

Wykres EURUSD dla interwału D1.
Wykres EURUSD dla interwału D1.


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here