Naga Markets

Daniel Kostecki został nowym analitykiem rynkowym w polskim oddziale CMC Markets!Daniel Kostecki, doświadczony analityk i komentator rynków finansowych, z początkiem stycznia objął stanowisko analityka rynkowego w polskim oddziale CMC Markets. Do jego obowiązków będzie należało m.in. tworzenie materiałów analitycznych i edukacyjnych publikowanych na kanałach własnych CMC Markets oraz przygotowywanie komentarzy eksperckich dla mediów branżowych.

Daniel Kostecki dołącza do CMC Markets

Daniel Kostecki jest absolwentem ekonomii na Uniwersytecie Szczecińskim. Od 2007 roku związany jest z rynkami finansowymi prywatnie, a od 2010 roku również zawodowo. W swojej karierze obejmował kolejno stanowiska analityka rynków finansowych w XTB S.A., dyrektora departamentu analiz rynkowych w HFT Brokers oraz dyrektora polskiego oddziału Conotoxia Ltd.

Aktywnie komentuje również aktualną sytuację na rynkach w mediach, zarówno tych tradycyjnych, jak również w social mediach, na  YouTube i na branżowych stronach internetowych. Prowadzi bloga, za który nagrodzony został statuetką Invest Cuffs (wcześniej FxCuffs) w kategorii Blog Roku i Osobowość Roku. Jako analityk rynków finansowych i autor komentarzy jest częstym gościem ogólnopolskich stacji telewizyjnych oraz radiowych, a także uczestniczy w ogólnopolskich konferencji i spotkaniach inwestorów.

W nowej roli w CMC Markets, będzie odpowiedzialny m. in. za tworzenie treści analitycznych i edukacyjnych na kanale YouTube polskiego oddziału CMC, współtworzenie biuletynów rynkowych dla klientów, a także za komentowanie wydarzeń ze świata finansów w  mediach.


Redakcja poleca również:Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>

  • Powiązane zagadnienia:
Poprzedni artykułKolekcja NFT skierowana do fetyszystów stóp cieszy się zainteresowaniem na OpenSea
Następny artykułKolekcja NFT Bonkz wygenerowała obrót powyżej 900 tys. dol. od wtorku
Comparic.pl jest portalem tworzonym przez traderów, z myślą o traderach. W naszej codziennej pracy skupiamy się na dostarczaniu Państwu najświeższych rynkowych informacji, wartościowych analiz, praktycznych i realnie testowanych strategii inwestycyjnych, ciekawostek ze świata bankowości centralnej i makroekonomii oraz wywiadów z najbardziej poważanymi osobami w branży.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here