Naga MarketsBogusz kasowskiKoronawirus, dołujące indeksy – przed światową gospodarką wielkie wyzwania, do których każdy trader musi być przygotowany. Swój spósob na przygotowanie do tradingu przybliży Państwu Bogusz Kasowski w trakcie kolejnego spotkania z cyklu CAPITALne rynki, który powstaje przy wsparciu partnera capital.com.


Kolejny webinar CAPITALne rynki  odbędzie się we wtorek 3 marca o 11:00 (standardowo odbywa się w pierwszy i trzeci wtorek miesiąca).

Capital.com
Capital.com - najlepsze platforma do handlu. 0% prowizji i wąskie spready! SPRAWDŹ NAS

Marzec z CAPITALnymi rynkami rozpoczniemy od przyjrzenia się danym makroekonomicznym. Podczas webinaru 3 marca 2020 Bogusz Kasowski sięgnie po szczegóły z codzienności każdego tradera czyli wpływu różnych wydarzeń zewnętrznych na rynki kapitałowe. A jest ich na tyle dużo, że bez zrozumienia ich istoty i wpływu na rynki możemy narazić się na niepotrzebne i spore straty.

Nie obędzie się bez wspomnienia wyniku wyborów w USA w 2016 roku, które przecież w tym roku, 3 listopada, również mogą drastycznie wpłynąć na rynki. Omówione zostaną także te „zwykłe”, codzienne odczyty z najprzeróżniejszych gospodarek wraz z praktyką czyli jaki odczyt na które instrumenty ma wpływ. Nie unikniemy także „przyczyn wszelkiego złego” w ostatnim czasie czyli koronawirusa i jego roli w analizach technicznych czy fundamentalnych.

A na koniec, tradycyjnie, Bogusz przedstawi swój punkt widzenia na najpopularniejsze instrumenty w najbliższych tygodniach.

Do zobaczenia we wtorek, 3 marca o godzinie 11:00!

BIORĘ UDZIAŁ W SPOTKANIU Z BOGUSZEM KASOWSKIMConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here