Naga MarketsZałożyciel i dyrektor generalny firmy Pantera Capital, Dan Morehead, potwierdza swoje optymistyczne prognozy dotyczące bitcoina. Twierdzi, że kryptowaluta jest nadal na dobrej drodze, aby osiągnąć poziom 115 000 USD do sierpnia 2021 r.

  • Dan Morehead, CEO Pantera Capital, twierdzi, że już w sierpniu za 1 BTC trzeba będzie zapłacić 115 000 USD.
  • Swoje zdanie opiera na analizie Pantery, którą zaprezentowano w 2020 r. Jak dotąd dość dobrze się ona sprawdziła.

Dan Morehead listy pisze…

W najnowszym piśmie firmy Pantera Morehead stwierdził, że ruchy ceny bitcoina, choć opóźnione o tydzień, przebiegają dokładnie tak, jak przewidziano we wcześniejszej prognozie. Chodzi o analizę, którą spółka sporządziła wiosną 2020 roku.

Te artykuły również Cię zainteresują
W grudniu cena bitcoina zaczęła “podążać” za prognozami Pantery i do połowy stycznia wiodąca kryptowaluta osiągnęła dziewiąty “kamień milowy”, jaki zawarto w analizie firmy.

W ramach kolejnego etapu, który ma mieć miejsce do połowy lutego, Pantera przewiduje, że bitcoin będzie kosztował 45 268 USD.

Jak analizować kurs BTC?

Pantera tworzy swoje prognozy w oparciu o cykl halvingu bitcoina. Z historycznego punktu widzenia Morehead twierdzi, że cena kryptowaluty rosła po każdym halvingu, co ma miejsce co cztery lata.

Po pierwszym halvingu, jaki miał miejsce w 2012 rok, inwestorzy bitcoina byli świadkami wzrostu kursu o aż 9212 proc. Z kolei po halvingu w 2016 r. bitcoin zyskał 2910 proc.

Jeśli bitcoin podąży za przewidywaną trajektorią ceny wyznaczoną przez Panterę, Morehead spodziewa się, że BTC osiągnie swój szczyt w sierpniu 2021 r. i to z ceną 115 212 USD, drożejąc więc o ponad 1091 proc. po halvingu, który miał miejsce w maju 2020 r.

Nie mówię, że zastawiłbym swoje oszczędności życia na to, że to na pewno się wydarzy, ale myślę, że jest to możliwe i jesteśmy w odpowiednim tempie, aby to zrobić – powiedział.

Autor poleca również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here