Naga Marketsbinarny raport południowyBinarny raport południowy. Twoja codzienna dawka najważniejszych informacji ze świata opcji binarnych. Wszystkie przeglądy rynku BO możesz znaleźć tutaj. Przypominamy, że jest to nasz nowy – autorski dział – w którym w przejrzysty sposób dzielimy się z Wami najważniejszymi wydarzeniami na walutach. Podsumowania trendów i propozycje tradingowe na zakończenie dnia. Posiadasz jakiekolwiek uwagi? Podziel się nimi w komentarzach lub na forum!

DOŁĄCZ DO GRUPY OPCJE BINARNE NA FACEBOOKU


Dzisiejszy kalendarz jest silnie zielony – przez większość dnia nie musimy się więc obawiać pojawienia się dodatkowej zmienności wywołanej publikacją danych makro. W nocy (02:30) poznaliśmy wyniki inflacji CPI w Chinach. Rezultaty okazały się zdecydowanie lepsze od prognoz – m/m 1.2% vs 0.8% oraz r/r 1.4% vs 0.9%. Według ekspertów jest to spowodowane Chińskim Nowym Rokiem, który mógł wpłynąć na silniejsze wahania cen i ich wzrost. Korzystny efekt lepszych odczytów dla lokalnej gospodarki zostanie jednak przyćmiony przez bardzo niski poziom PPI -4.8% (vs -4.3%).

W południe poznaliśmy wyniki CPI w Grecji – tutaj również widoczna poprawa, nie zmienia to jednak faktu, że nadal znajdujemy się na wyraźnie ujemnym terytorium (-1.9% vs -2.6%).

Już jutro czeka nas natomiast decyzja Banku Rezerw Nowej Zelandii dotycząca stóp procentowych oraz publikacja oświadczenia. Po dzisiejszych silnych spadkach NZD (wywołanych zawieszeniem operacji przez jednego z największych światowych producentów nabiału) może to być bardzo ważne wydarzenie dla kiwi-dolara.

Silne i słabe aktywa finansowe

USD kontynuuje swoje wczorajsze wzrosty, natomiast euro rozrysowuje kolejne wieloletnie dołki

SILNE: USD

SŁABE: EUR, JPY

Propozycje handlowe na koniec dnia

Dzisiaj przygotowaliśmy dla Was następujące analizy techniczne:

– GBP/AUD – kanał spadkowy H4

AUD/NZD – pin bar w strefie oporu

EUR/USD osunęło się dzisiaj o 120 pipsów – dołek sesyjny znajduje się 1.07345. Obecnie cena porusza się natomiast w okolicach 1.07535. Po konsolidacji obserwowanej jeszcze pod koniec lutego nie został więc już ślad i cena najprawdopodobniej powraca do spadków. Na razie obserwujemy sytuację w celu wygenerowania wyraźniejszych sygnałów.

EURUSDH1 10.03

Posiadasz jakiekolwiek uwagi do binarnego raportu południowego? Jeżeli tak, to podziel się nimi w komentarzach lub odwiedź specjalny wątek na forum 🙂Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here