Naga MarketsDadelo S.A. z redukcją powyżej 90% przed IPOW ofercie publicznej spółki Dadelo S.A. inwestorzy indywidualni złożyli 5.927 zapisów na 10.435 tys. akcji. Liczba akcji przeznaczona dla inwestorów indywidualnych wynosiła 900.000. GPW dokonała dzisiaj alokacji – stopa redukcji w transzy detalicznej wyniosła 91,375%, a więc do inwestorów detalicznych trafi ok. 8,625% akcji Dadelo S.A., na które złożyli zapis.

Dadelo z dużym zainteresowaniem inwestorów detalicznych przed IPO

Do inwestorów instytucjonalnych trafi 3.700.000 akcji z 4.600.000 wszystkich oferowanych akcji. Cena w ofercie publicznej wynosi 18,00 zł za akcję, a więc całkowita planowana wartość oferty publicznej wyniesie 82,8 mln zł brutto. Środki pozyskane z oferty publicznej Spółka zamierza przeznaczyć na nabycie dodatkowych towarów do oferty i tym samym rozbudowę oferty produktowej do ok. 20-25 tys. SKU (z obecnych ok. 12 tys. SKU) oraz rozwój infrastruktury magazynowej.

Te artykuły również Cię zainteresują
– Jesteśmy bardzo zadowoleni, że inwestorzy nam zaufali i docenili perspektywy rozwoju Dadelo, składając tak liczne zapisy w ofercie publicznej. Bardzo się cieszę, że będę mógł wprowadzić kolejną, po Oponeo.pl spółkę na warszawską giełdę, pozyskując środki, które pozwolą nam znacząco rozszerzyć ofertę naszego sklepu, co szybko przełoży się na zwiększenie naszych udziałów w rynku i dalszy wzrost przychodów i wyników Dadelo. – mówi Ryszard Zawieruszyński, Prezes Zarządu Dadelo.

Dadelo S.A., należąca do Grupy Oponeo, jest jednym z największych i najdynamiczniej rozwijających się podmiotów działających na polskim rynku e-commerce, wyspecjalizowanym w sprzedaży rowerów, części i akcesoriów oraz odzieży rowerowej. Spółka prowadzi sprzedaż on-line przez sklep internetowy działający pod marką centrumrowerowe.pl.

Doradcami procesu IPO spółki Dadelo S.A. są: Trigon Dom Maklerski – Menedżer Oferty, cc group sp. z o.o. – Doradca Zarządu oraz DLA Piper Giziński Kycia sp.k. – Doradca Prawny.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here