Naga Markets


Para EUR/JPY spadła mocno w końcówce 2014 roku wybijając nowy dołek w marcu i kwietniu w okolicy poziomu 127.00. Od tamtego czasu kurs wszedł w korektę wzrostową, która wydawała się być zakończona w czerwcu, kiedy to uformowany został podwójny szczyt a kurs spadł do poziomu wsparcia po 133.00. Od tego czasu para utworzyła coś na kształt drugiego ramienia, o czym pisaliśmy w analizie:  EUR/JPY czy to naprawdę formacja RGR?

XM_1108_EURJPYDaily

Obecnie jednak widzimy, że drugie ramie na skutek spadku zmienności stało się trójkątem i to w dodatku wybitym górą. Czyżby oznaczało to, że na najbliższe dni para obierze kierunek północny? Wszystko na to wskazuje. Przed nami jednak mocny opór w okolicy 140.50, który grozi formacją dużego podwójnego szczytu i spadków do poziomu poprzedniego długoterminowego dna. W przeciwnym przypadku aprecjacja do poziomu 145.00 będzie naszym podstawowym scenariuszem.


logo_xm_2Analiza powstała przy współpracy z brokerem XM. Promocja – załóż konto i otrzymaj 30USD bez depozytu. Broker XM oferuje handel FX, CFD, ropa i złoto. Zobacz również ofertę szkoleń internetowych: Webinariatokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here