Naga MarketsCzym są pożyczki prywatneZnalazłeś się w trudnej sytuacji finansowej, a ze względu na złą historię kredytową nie możesz liczyć na pożyczkę w banku czy innej instytucji finansowej? Rozwiązaniem Twoich problemów może być pożyczka od prywatnego inwestora. Jest to świetny sposób na to, aby uzyskać dodatkowe środki na dowolny cel bez względu na zdolność kredytową. Formalności związane z procesem jej przyznawania są ograniczone do minimum, dzięki czemu już w kilkanaście godzin można uzyskać pożyczkę.

Na czym polegają prywatne pożyczki?

Pożyczki tego rodzaju udzielane są przez osoby prywatne, nie będące podmiotami gospodarczymi z ich własnych środków. Dzięki temu, że nie weryfikują one zdolności kredytowej, ani też nie wymagają przedstawienia zaświadczenia o wysokości zarobków możliwe jest uzyskanie kwoty, której wypłaty z pewnością odmówiłby bank czy parabank. Dokładne warunki umowy, długość jej trwania oraz sposób spłaty ustalany jest indywidualnie między pożyczkodawcą a pożyczkobiorcą. Cały proces przyznania takiego kredytu może odbyć się całkowicie on-line, dzięki czemu czas oczekiwania na środki zostaje maksymalnie skrócony.Dla kogo są prywatne pożyczki?

Pożyczki od osób prywatnych przeznaczone są dla ludzi, które ukończyły 18 r.ż. i potrzebują dodatkowych środków pieniężnych. Prywatni inwestorzy, którzy je udzielają nie sprawdzają swoich klientów w popularnych bazach dłużników, takich jak KRD, BIK czy BIG. Dzięki temu są one skierowane również do osób ze złą historią kredytową, które mają problemy z terminową spłatą dotychczasowych zobowiązań. Nie trzeba także przedstawiać żadnych zaświadczeń o dochodach czy zatrudnieniu. Niezbędnym dokumentem jest jedynie ważny dowód osobisty. Zdecydowana większość inwestorów umożliwia uzyskanie pożyczki do pewnej kwoty wyłącznie na umowę bez jakiegokolwiek zabezpieczenia.

Zalety pożyczek prywatnych

Główną zaletą wpływającą na popularność prywatnych pożyczek jest ich dostępność. Dzięki temu, że klienci nie są weryfikowani w żadnych bazach mogą z niej skorzystać również osoby znajdujące się w trudnej sytuacji finansowej. Jet to więc alternatywa dla kredytów bankowych czy tzw. “chwilówek”. Dokładne warunki umowy można uzgodnić indywidualnie z kredytodawcą, dzięki czemu oferta jest idealnie dopasowana do potrzeb.

Niewątpliwą zaletą jest także fakt, że w momencie trudności ze spłatą zobowiązania można w tej kwestii porozumieć się z inwestorem, który udzielił pożyczki i wspólnie ustalić dogodny sposób jej spłaty. Taka możliwość negocjacji warunków umowy sprawia, że klienci czują się zdecydowanie bardziej swobodnie. Dodatkowym atutem jest także to, że cały proces może odbyć się bez konieczności wychodzenia z domu, co zapewnia dyskrecję. Proces przyznawania pożyczki prywatnej jest bardzo prosty i trwa bardzo krótko. Nie ma konieczności gromadzenia oraz przedstawiania szeregu dokumentów, co jest bardzo kłopotliwe i przysparza dodatkowych nerwów. Jest to więc oferta skierowana również do osób pracujących na czarno, które nie posiadają żadnej umowy.

Artykuł partneraChcesz wrócić na stronę główną? Kliknij >>


Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>


ConotoxiaObejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here