Naga MarketsGPW sesja z dzwonkiemTrwa napływ inwestorów indywidualnych na Giełdę Papierów Wartościowych. Czy Allegro chce wykorzystać pozytywną sytuację by spieniężyć biznes? Które branże cechują się ostatnio największą popularnością? Panel pt. “Inwestowanie w warunkach niepewności – czym kierują się i w co inwestują inwestorzy indywidualni w czasach pandemii koronawirusa?” poprowadzą Albert Rokicki, Michał Kobza, Marcin Tuszkiewicz oraz Marcin Wenus. ABC Inwestowania otwiera przed Tobą drzwi do edukacji na temat rynków finansowych. Jeżeli chcesz inwestować, natomiast czujesz, że Twoja wiedza jest niewystarczająca, jesteś we właściwym miejscu.

  • Giełda Papierów Wartościowych odnotowuje gwałtowny napływ inwestorów indywidualnych. Skąd taka zmiana i jak długo może potrwać?
  • Czy GPW będzie giełdą posiadającą najwięcej spółek gamingowych? Czego można się spodziewać w najbliższych latach?
  • Co z debiutem Allegro? Czego oczekiwać od jednego z największych debiutów na GPW?
  • Zarejestruj się na ABC Inwestowania i odbierz nagrania z wszystkich wykładów!

Comparic24.TV to telewizja internetowa prowadzona przez redaktorów portalu Comparic.pl Z warszawskiego studia nadajemy codziennie, przygotowując inwestorów detalicznych do kolejnej sesji już od 08:00. Dołącz do naszej społeczności już teraz i śledź transmisje na żywo między innymi na Facebooku! Subskrybuj również kanał YouTube, aby zapoznać się z najciekawszymi materiałami!

Zobacz również inne audycje:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here