Naga MarketsValue to jedna z wielu firm branży krypto, ale też jedna z nielicznych mogąca pochwalić się konkretnymi wynikami swoich działań. Czym jest DEX, dlaczego warto wiedzieć czym jest STO i czy taka forma finansowania wyprze niedługo popularny crowdfunding czy giełdowe IPO? Rozmawiamy o tym ze Sławomirem Żarczyńskim, współzałożycielem start-upu.

Value – pierwsze projekty STO z polskim udziałem

Value jest pierwszą w Polsce i jedną z pierwszych w Europie spółek, które pozyskały kapitał w drodze STO – Security Token Offering. STO polega na emisji tokenów, które posiadają cechy papierów wartościowych, podlegają pod ustawę o obrocie papierów wartościowych oraz spełniają wszystkie wymogi prawne, w tym obowiązek przygotowania prospektu emisyjnego. Dzięki temu nabywcy tokenów posiadają udziały w realnym przedsiębiorstwie.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułEnea najniżej w historii. Spółka szykuje odpis z powodu PGG
Następny artykułO wykresach ani słowa: EUR/JPY, AUD/CAD, CAD/CHF
Krzysztof Kamiński redaktor Comparic.pl
Wiedzę z zakresu inwestowania oraz produktów finansowych zgłębiał na studiach ekonomicznych, a jej praktyczne zastosowanie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Uczestnik obrotu na największych rynkach giełdowych świata – NYSE, NASDAQ i LSE. Specjalista rynku kontraktów terminowych na surowce, głównie ropy WTI oraz złota. Autor strategii Wide View Strategy (WiViSt), którą doskonalił zgodnie z maksymą „Tnij szybko straty, pozwól zyskom rosnąć”. Zwolennik analizy technicznej. Sukces w inwestycjach zapewnia mu chłodne podejście do analizy wykresów połączone z konsekwencją i żelaznymi zasadami zarządzania kapitałem. W trakcie swej kariery na rynkach finansowych dzielił się swoim doświadczeniem z inwestorami jednego z największych brokerów Forex na świecie. Redaktor telewizji internetowej Comparic24.tv, odpowiedzialny za prowadzenie programów informacyjnych oraz poświęconych tematyce szeroko pojętego tradingu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here