Naga MarketsJeszcze tylko 9 dni trwać będzie pierwsze pre-ICO Conference Coin. Sprawdź dlaczego warto wziąć w nim udział.

Wraz z rozwojem technologii blockchain rośnie liczba wydarzeń z nią związanych. Jednocześnie rosnące zainteresowanie konferencjami o tematyce blockchain, otwiera rynek dla zupełnie nowej kryptowaluty. Conference Coin (CC) to projekt firmy Blockchain Smart Technologies, który sprawi, że finansowanie i zarządzanie takimi spotkaniami będzie łatwe, niezawodne i tanie.


Blockchain Smart Technologies to startupowa agencja technologiczno-marketingowa zajmująca się projektami blockchain i ICO,  która obecnie prowadzi pierwsze Pre-ICO  ConferenceCoin.  ConferenceCoin to środek płatniczy, który będzie wykorzystany do zakupu i sprzedaży usług organizacji konferencji o tematyce blockchain.

Rynek konferencji dynamicznie się rozwija, a nowe firmy, które organizują wydarzenia związane z IT/blockchain pojawiają się jak grzyby po deszczu. Wiele miast podejmuje obecnie wysiłki na rzecz budowania swojej marki. Zastępują klasyczną heraldykę nowoczesnym logo, inwestują w promocję i organizację wydarzeń często związanych z IT/start-up. Przyczyny takiego stanu rzeczy są proste: nowe technologie przyciągają inwestorów, a ty, jako miasto, chcesz być postrzegany jako nowoczesny i przyjazny dla IT. Po drugie, większy udział “pokolenia Y” wśród konsumentów sprawia, że ​​zmiany preferencji w zakresie wydatków wymuszają zmianę sposobu prowadzenia działalności gospodarczej. To może być bezpośrednim powodem, dla którego branża “bleisure” (połączenie biznesu i rozrywki) obecnie kwitnie, doprowadzając rynek konferencji do miejsca, w którym jest teraz.

Kryptowaluta, która jest w stanie ujednolicić sposób, w jaki płacisz za organizację i uczestnictwo w takich spotkaniach, ma ogromny potencjał. Posiadanie jednej platformy dla wszystkich potrzebnych “bleisure” nie tylko jest opłacalne i wygodne, ale także może stymulować rozwój branży.

Ideą ConferenceCoin jest by jak najwięcej ludzi, w Polsce i na świecie, było częścią światowej rewolucji blockchain. Dlatego postanowiliśmy stworzyć jedno miejsce, internetową platformę, która umożliwi stworzenie społeczności dzielącej się wiedzą o łańcuchu bloków. W ten sposób dołożymy swoją cegiełkę do szerzenia wiedzy o tej przełomowej technologii i nadchodzącej wielkimi krokami rewolucji – przyznaje Sandra Waśkowska, CEO Blockchain Smart Technologies w rozmowie z Comparic.pl

Najlepszym sposobem na dzielenie się wiedzą jest networking i wzajemne inspirowanie się do realizacji własnych pomysłów. Stąd platforma Conference Coin ma być miejscem które umożliwi wszystkim uczestniczenie w takich eventach albo organizację swojego wydarzenia w sposób tani, szybki i bezpośredni.

Łączenie gospodarzy z prelegentami, inwestorów z ekspertami czy pomoc organizatorom w znalezieniu dogodnej lokalizacji – i to wszystko w ramach jednej platformy. Posiadanie jednego miejsca na wszystkie potrzeby związane z konferencją ułatwi również zorganizowanie wydarzenia, a ewentualny system oceny pomoże zidentyfikować konferencje, które są “obowiązkowe” oraz te, które mogą się okazać stratą czasu.

Wierzymy, że nadchodząca rewolucja technologiczna przewróci świat i chcemy być częścią tego zjawiska – przyznaje Sandra Waśkowska.

Weź udział w pre-ICO Conference Coin i zyskaj nawet 50% po zakończonej sprzedaży tokenu! Więcej informacji można znaleźć na stronie projektu – www.confco.ioConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here