Naga MarketsOkres świąteczno-noworoczny to czas zwykle podsumowań i perspektyw na kolejne lata. Na łamach telewizji Comparic24.TV znany w polskiej branży inwestycyjnej Marcin Tuszkiewicz przygląda się globalnym rynkom akcyjnym oraz najciekawszym spółkom na Giełdzie Papierów Wartościowych pod kątem fundamentalnym jak i technicznym. Czego możemy spodziewać się w kolejnych tygodniach? Więcej dowiesz się oglądając cały program!

  • Jakie branże i spółki na Giełdzie Papierów Wartościowych mogą zyskiwać w 2021 roku?
  • Indeksy amerykańskie już dawno wspięły się na historyczne szczyty, podczas gdy europejskie i szczególnie polskie mają z tym duży problem. Czy 2021 rok będzie pod tym względem inny?
  • Na jakie branże zwrócić uwagę w dobie rozwoju inflacyjnego?

Te artykuły również Cię zainteresują
Niska awersja do ryzyka na rynkach mimo trwającej pandemii

2020 rok z pewnością przejdzie do historii i nie będzie szybko zapomniany. Myślę, że spokojnie popularnością zyska tak jak rok 2008 czy 1929. To co nowego nas nastało to zarówno bessa jak i hossa, która można powiedzieć, że była niespotykana na skalę historii.

Wydaje się, że akcje są cały czas tą klasą aktywów, która należy rozważać jako doważanie w swoich portfelach. Mamy cały czas globalny dodruk pieniądza, co powoduje pompowanie gotówki na rynki. Dodatkowo mamy gwarancję, że w razie gdyby coś miało się zawalić decydenci po prostu to skupią z rynku. To powoduje, że hossa w przyszłym roku powinna być kontynuowana – oznajmił ekspert Squaber.com.

A jeśli interesujesz się finansami i biznesem oraz chcesz być na bieżąco z najciekawszymi informacjami z Polski, Europy i Świata, już teraz SUBSKRYBUJ nasz kanał. Będziesz niezwłocznie informowany o nowościach, które pojawiają się w telewizji Comparic24.TV oraz na naszym kanale. Zasubskrybuj kanał Comparic24.TV.

Zobacz również inne audycje:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here