Naga MarketsCreative Commons
Autor: Mukesh Patil

Portal Comparic.pl razem z Brokerem Royal mają przyjemność zaprosić Cię na webinar, podczas którego zbadamy aktualną sytuację na wykresach pod kątem price action. Spotkanie odbędzie się we wtorek, 24 października 2019 r. o godzinie 20:00, a jego gospodarzem będzie Krzysztof Wiwatowski.


Strefy popytu i podaży – niezbędnik tradera

Traderzy handlujący na podstawie czystej akcji cenowej wykorzystują najczęściej wsparcia i opory jako miejsca na zajęcie pozycji. O ile rozpoznawanie obszarów S/R to bardzo pożądana umiejętność, to warto rozwinąć ją o koncepcję stref popytu i podaży. Omówieniem tego zagadnienia zajmiemy się na najbliższym webinarze już w czwartek.

Podaż i popytu kreuje ruch ceny walorów. Kiedy liczba kupujących przewyższa sprzedających (także pod względem wolumeniu), cena rośnie. Odwrotna sytuacja ma miejsce, kiedy na rynku dominują sprzedający. Nie ma w tym nic nadzwyczajnego, natomiast interesujące są miejsca na wykresie, gdzie zachodzi zmiana równowagi między kupującymi i sprzedającymi. Tworzone tam strefy popytu dają nam przewagę w tradingu na kilka sposobów. O tym, jakie to sposoby dowiesz się na spotkaniu.

Ponadto, zajmiemy się charakterystyką dobrych stref podaży i popytu. Po przeanalizowaniu przykładów i oraz aktualnych wykresów, będziesz wiedział jakich cech wypatrywać, by określić dobrą strefę podaży / popytu.

Kiedy i gdzie?

Webinar odbędzie się we czwartek (24 października 2019 roku) o godzinie 20:00, a gospodarzem spotkania będzie Krzysztof Wiwatowski. Poniżej znajdziesz przycisk, który przeniesie Cię do strony, na której możesz się zarejestrować. Ilość miejsc w pokoju webinarowym jest ograniczona, natomiast każda zarejestrowana* osoba otrzyma nagranie wideo.

Zapisz mnie!

* jeśli przy rejestracji pojawił się komunikat “Twój adres znajduje się już w bazie danych”, otrzymasz maila z linkiem do pokoju webinarowego w dniu jego przeprowadzenia.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here